bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. ANALİZ
  3. Bitcoin’de Sert Çakılma Kapıda Olabilir! Son Alım Fırsatı ve Piyasa Stratejileri

Bitcoin’de Sert Çakılma Kapıda Olabilir! Son Alım Fırsatı ve Piyasa Stratejileri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) dört saatlik grafikte yükselen takoz (artan takoz olarak da bilinir) formasyonu oluşturuyor.

Bu formasyon fiyatlarda düşüş trendi olarak yorumlanır. Bu formasyon yukarı trendde oluşuyorsa trendin değişeceğine işaret eder. Bu formasyonun fiyat hedefi ise 56.000 dolar seviyesinde bulunuyor.

BTCUSDT 2024 03 15 04 12 51

68.000 dolar seviyesi kırılırsa bu formasyonun çalışma ihtimali yüksek.

Mart Kapıdan Baktırır Kazma Kürek Yaktırır!

Halving ve mega boğa öncesi 56K seviyesine son bir düzeltme bekliyorum. Ek olarak bunun artık alımları yapmak için son fırsat olacağını düşünüyorum. (TRENE ATLAMAK İÇİN SON FIRSAT)

En az %20’lik böyle bir düzeltme gelirse altlarda potansiyel olarak %30-%50 arası sert düşüşler görebiliriz. Haliyle bu süreçte kaldıraçtan uzak durmanızı ve riskinizi düşürmenizi öneririm. Çünkü bu düzeltme ayrıca market yapıcıların piyasayı uçurabilmesi için ciddi bir likidasyon yani yakıt toplaması anlamına geliyor. Bu yüzden altlarda 2 kaldıraç üzeri açan bile patates olabilir. Dikkatli olun.

Bu demek değil ki elimizdeki tüm malı satalım, asla! Mallarınızda sadece bir miktar kâr satışı yapabilirsiniz ama bunu düzeltme de yeniden mal toplamak için sizlerde kendinize likidite sağlamak için yapmış olacaksınız eğer tüm malı satarsanız düzeltme gelmezse bizde bakakalırız.

Ben naçizane bir analistim ve size grafikte gördüğümü okuyorum yani eldeki verileri yorumluyorum. Bu formasyon güçlü bir formasyon ama kesin düzeltme yapacak gibi bir durum söz konusu değil.

Ben önümüzdeki günlerde bu analizime göre gardımı alacağım. İnşallah sizlere de yetiştirebilirsem ve paylaşmamda bir sakınca görmezsem altcoin portföyümü yani sepetimi inşallah paylaşacağım. Bu yüzden sizlerde nakitinizi şimdiden ayarlayabilir ve benim hesaplarımın bildirimlerini açabilirsiniz. Fazla vaktimiz olmayacak.

ÖNEMLİ UYARILAR:

1-) Yükselen trendde ne olursa olsun short işlem açmayın.
2-) Tüm mallarınızı satmayın, tüm nakitinize alım yapmayın.
3-) Düzeltme gelirse diplerden sağlam projeleri toplayın, benim sepetimi paylaşmamı beklemenize gerek yok.
4-) Kendi araştırmanızı yapın, bana ve türevlerime güvenmeyin.
5-) Risk almamak içinde oyunun dışında kalmayın. Unutma bu devirde en büyük risk, risk almamaktır. Sadece kontrolsüz riskten uzak durun.

1000$’lık örnek bir sepet planım var. Bunun içerisinde radarımda olan belki 50’ye kadar altcoin olabilir. Sepeti çeşitlendirmek maksimum getiri sağlamak adına son derece önemli.

Son olarak Bitcoin‘de alarmlarımızı kritik seviye olan 68.000 dolara koyuyoruz. Yukarı kırılım gelirse eğer bu formasyon bozulur ve senaryomuz iptal olur.

Yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Aşağıdaki size özel linke hemen tıklayın Binance’e kayıt olun ve ömür boyu %20 İNDİRİM kazanın! Ayrıca sadece kimliğinizi doğrulayıp, ilk kripto alım satımı işleminizi yaparak 100$ BONUS’ı (3200 TL) kapın!👆

👉 https://linktr.ee/bitcosaryatirimci

Bitcoin’de Sert Çakılma Kapıda Olabilir! Son Alım Fırsatı ve Piyasa Stratejileri
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!