DOGE

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

BTC, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 9 Haziran

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devam eden büyümeden sonra, kripto paraların çoğu hafif bir düşüşle karşı karşıya; ancak, kuralın bazı istisnalarının da var olduğunu söyleyelim. Ağırlıklı olarak Solana (SOL) oranı düne göre yüzde 2,55 artış gerçekleştirdi.

Kripto
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Bitcoin (BTC), yüzde 0,54 düşerek ne yazık ki 31.000 dolar işaretinin üzerine geri dönemedi.

BTC
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte boğalar, fiyat seviyesini 30.000 doların üzerinde tutmak için mücadele ediyor. Orta vadeli bakış açısından, fiyat kanalın ortasında yer alıyor, bu da lider kripto para ticaretini yakında yatay yönde görme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor. Ancak günlük mum 30.000 doların altına sabitlenirse, ayıların baskısı hafta sonuna kadar 29.000 dolara kadar devam edebilir.

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 30.261 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

DOGE/USD

DOGE, yüzde 0,84 düşüşle Bitcoin’in (BTC) hafif düşüşünü takip etti.

DOGE
Kaynak: TradingView

Oran 0,08 ABD dolarının altında kaldığı için DOGE hala sorun yaşıyor. Buna bağlı olarak fiyat, dirence göre desteğe daha yakın konumlanmıştır. Satış hacmi artarsa, ay sonuna kadar 0,075 dolar bölgesine bir düşüş beklenebilir.

DOGE, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,078 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SHIB/USD

SHIB, düşüş neredeyse yüzde 1’i bulduğu için için listedeki en büyük kaybeden rolünü üstleniyor.

SHIB
Kaynak: TradingView

SHIB şimdiden 0,000011 dolar seviyesini kaybetti, bu da ayıların piyasadaki durumu kontrol etmeye devam ettiği anlamına geliyor. Satış hacmi düşük kalsa da, boğalar inisiyatifi ele geçiremez gibi duruyor. Bu bağlamda, önümüzdeki birkaç gün içinde 0,000010 dolar işaretine dönüş beklenebilir.

SHIB, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,000001065 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

BTC, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 9 Haziran