XRP

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 7 Temmuz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, ilk 10 kripto paranın çoğu yeşil bölgede olduğu için büyümesini sürdürdü. Binance Coin (BNB), yüzde 0,38 düşüşle kuralın tek istisnası oldu.

Kripto
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Büyüme yüzde 1,56 olduğundan Bitcoin (BTC) bugün listede en az büyüyen kripto varlık oldu.

Bitcoin
Kaynak: TradingView

Bitcoin (BTC), günlük grafikte dünkü yükseliş mumunun ardından büyümeyi sürdürdü. Şu anda fiyat, düşük alım hacmine karşı 21.000 dolara doğru ilerliyor.

Boğalar inisiyatifi elinde tutabilirse ve önemli bir değişiklik olmazsa, 21.800 dolardan bir sonraki direnç seviyesine doğru yukarı yönlü hareket görme şansı var. Böyle bir senaryo Temmuz ortasına kadar geçerli olduğunu da belirtelim

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 20.874 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

ETH/USD

Ethereum (ETH), son 24 saatte yüzde 4,79 artışla bugün listedeki en büyük kazanan varlık oldu.

ETH
Kaynak: TradingView

Ethereum (ETH) de 1.200 dolarlık hayati seviyeyi kırdı. Bununla birlikte, ticaret hacmi düşüktür, bu da ana altcoin’in devam eden bir yükseliş için yeterli enerji biriktirmemiş olabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, fiyat 1.281 dolar direnç seviyesinden çok uzakta değil. Bu durumda ayıların tepkisini belirtilen seviye civarında bekleyebiliriz.

Ethereum, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 1.220 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

XRP/USD

XRP, dünden bu yana yüzde 2,41 artarak BTC ve ETH’nin yükselişini izledi.

XRP
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte XRP, 0.3355 dolar seviyesine hafifçe yaklaşıyor. Ani kırılma gerçekleşmezse ve günlük mum fitilsiz kapanırsa, yakında 0,35 dolar bölgesine keskin bir büyüme görme olasılığı vardır.

XRP, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,3341 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 7 Temmuz