SOL

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

BTC, SOL ve AVAX Fiyat Analizi: 7 Haziran

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların çoğu bir kez daha kırmızı bölgede olduğu için boğalar büyümeyi tutamadı. Cardano (ADA), son 24 saatte yüzde 3 artan tek istisna kripto varlıktır.

Kripto
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Bitcoin (BTC), son gün içinde yüzde 4,59 kayıpla 30.000 dolar seviyesinin altına geri döndü.

BTC
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte fiyat, Mayıs ayının başından beri bulunduğu geniş kanalın ortasına geri döndü. Şu anda ne boğalar ne de ayılar keskin büyüme için yeterli enerjiyi biriktirmiş değil.

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 30.685 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SOL/USD

Solana (SOL), yüzde 7,62 düşüşle Bitcoin (BTC) performansının altında kaldı.

SOL
Kaynak: TradingView

Solana (SOL), kritik seviyesinin altında 40 dolardan işlem görüyor, bu da daha fazla düşüşün geri dönüşten daha muhtemel olduğu anlamına geliyor. Sırasıyla, alıcılar girişimi ele geçiremez ve fiyatı belirtilen işaretin üzerine çıkaramazsa, kripto para biriminin yakında 35 dolar bölgesini test etme olasılığı var.

SOL, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 40,38 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

AVAX/USD

Avalanche (AVAX), bugün yüzde 8,13 düşüşle listenin en büyük kaybedeni oldu.

AVAX
Kaynak: TradingView

Düşüşe rağmen, fiyat destek bölgesine çok yakın olmadığı için AVAX, Solana’dan (SOL) daha iyi görünüyor. Ancak satış hacim arttı, bu da ayıların baskılarını koruyabileceği anlamına geliyor. Bu gerçekleşirse ve günlük mum 20 dolara yakın bir yerde sabitlenirse, kısa süre içinde 15 ila 17 dolar bölgesine düşüş beklenebilir.

AVAX, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 25,56 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

BTC, SOL ve AVAX Fiyat Analizi: 7 Haziran