Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, Bitcoin ve Diğer Büyük Kripto Paralardan Daha İyi Performans Gösterecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, bu boğa döngüsü sırasında bir altcoin’in Bitcoin ve diğer büyük altcoin’lerden daha iyi performans göstermeyi başaracağını söyledi.

Twitter’da 180.000 takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla tanınan ünlü analist, kripto piyasasının geri kalanına kıyasla Bitcoin’in piyasa değeri olan Bitcoin hakimiyetinin (BTD.D) daha yüksek bir trendde göründüğünü, ancak muhtemelen yüzde 50 seviyesinde sert bir dirence çarpacağını söylüyor.

Analist, Bitcoin’in en son tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Bitcoin hakimiyetinin sonunda zirveye ulaştığını ve düştüğünü ve altcoin’leri yeni bir yükselişe geçirdiğini söylüyor. Capo’ya göre, aynı senaryo gerçekleşebilir.

“BTC.D güncellemesi

yüzde 49-50’ye kadar olan hareketi dışlamamak

En son BTC yeni bir ATH yaptığında, hakimiyet birkaç gün boyunca yükselmeye devam etti.

Er ya da geç yeni düşüşler yapacak. Döngünün sonuna kadar altcoin’leri tutacağım.”

FBwWVP6WYAA4IbT
Kaynak: Capo/Twitter

Sermaye altcoin’lere geçmeye başladığında analist, Ethereum ve Bitcoin çiftinin (ETH/BTC) zaten tüm zamanların en yüksek seviyesinin kısa vadede olduğunu gösteren bir yükseliş yapısı oluşturduğuna dikkat çekerek, Ethereum’un Bitcoin’den büyük ölçüde daha iyi performans göstermesini bekliyor.

“ETH/BTC

Yeniden birikim gibi görünen bir aralıkta hızla zıplayacağız. Bu, yükseliş yapısının daha düşük bir seviyesidir. Dezavantajı için bahse girmezdim.

Bu, alt sezon için iyi.”

FBrGdUAXEAEXQsH
Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesiyle, Cardano’nun (ADA) ETH’den, Binance Coin’in (BNB) Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini ve Solana’nın (SOL) ise Binance Coin’den daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Analistin hepsinden daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği tek altcoin, akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT).

“Döngü sonuna kadar beklenen performans:

DOT > SOL > BNB > ADA > ETH > BTC”

CoinGecko’ya göre Polkadot, Temmuz ayında 11 dolardan büyük bir toparlanmanın ardından şu anda 40 dolardan işlem görüyor.

Sonuç olarak, ünlü stratejist, Bitcoin’in mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 145’lik bir artış olan 150.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem gördüğünde tüm kripto piyasası döngüsünün sona ereceğini öngörüyor.

Bu Altcoin, Bitcoin ve Diğer Büyük Kripto Paralardan Daha İyi Performans Gösterecek!