Altcoin

Bu Altcoin, Coinbase Listeleme Haberinden Sonra Patladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Az bilinen bu altcoin, lider kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’de listelenme haberinden sonra patladı!

Yeni bir blog gönderisinde şirket, Coinbase Pro’da Assemble Protocol (ASM) listeleyeceğini duyurdu.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

CoinGecko’ya göre, bu hareket, düşük değerli kripto paranın fiyatını sadece bir günde yüzde 217’lik bir artışla 0,03 dolardan 0,10 dolara çıkardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

ASM, ödeme sağlayıcıları, tüketicileri ve perakende yatırımcıları eşleştirmek için tasarlanmış küresel bir blok zinciri tabanlı ödül noktası entegrasyon platformu olan Assemble Protocol’ü destekleyen bir Ethereum tabanlı bir altcoin’dir.

Protokol, puanları içeren müşteri sadakat programlarıyla ilgili birkaç yaygın sorunu çözmenin bir yolu olarak oluşturuldu.

“Öncelikle müşterilere verilen puanlar, puan sağlayıcı tarafında yükümlülük olarak kaydedilir. Temel olarak puanların belirli geçerlilik tarihleriyle verilmesinin nedeni bu, şirketler ve müşteriler arasında bir çatışmaya neden oluyor…

İkincisi, müşterilerin verilen geçerlilik süresi içinde puanlarını geri almak için çok az seçeneği vardır, bu da açıkça memnuniyetsizliğe neden olur…

Son olarak, müşteri puanları çeşitli sadakat programlarına dağılmış durumda ve bu da puan yönetimi sürecini zorlaştırıyor.”

Assemble Protokolü, katılımcıların sadakat puanlarını dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın nakit kullandıkları gibi kullanmalarına izin vererek bu sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

CoinGecko’ya göre, ASM o zamandan beri stabilize oldu ve yazının yazıldığı sırada 0,091 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu Altcoin, Coinbase Listeleme Haberinden Sonra Patladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.