Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. FİYAT TAHMİNİ
  3. Bu Altcoin Yüzde 400 Yükselebilir!

Bu Altcoin Yüzde 400 Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto analisti, merkezi olmayan veri depolamaya odaklanan popüler bir kripto projesi için yükseliş tahmini yaptı.

YouTube’da 1,99 milyon aboneye sahip olan Coin Bureau kanalının Guy takma adıyla tanınan sunucusu, paylaştığı yeni bir videoda, dünyanın bilgilerini kurcalanmaktan korumak için artan talebi anlattı.

Analist, Solana (SOL) tarafından işlem geçmişini kaydetmek için zaten kullanılan bir protokol olan Arweave’in (AR), verileri değişmez bir şekilde depolamak için artan talebi zaten karşıladığını söylüyor.

“Mevcut tüm ölçümleri, Arweave’in benimsenmesinin fiyatından bağımsız olarak hala üstel bir trendde olduğunu gösteriyor. Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, geçen Ağustos ayında Arweave’i ele aldığımda sadece 151 madenci vardı ve şimdi yaklaşık 1.200 madenci var.

Arweave 90.000 cüzdandan 155.000 cüzdanın üzerine çıktı ve Arweave tarafından depolanan veri miktarı 10 terabayttan 55 terabaytın üzerine çıktı. Arweave’in aylık işlem büyümesi geçen yıl boyunca patlama yaptı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor.”

Projenin zincir üstü verilerine dayanarak analist, AR’nin ciddi bir yükselişi olduğunu ve mevcut fiyatı olan yaklaşık 34,75 dolardan yüzde 400 kazanç görebileceğini söyledi.

“Arweave’in orta büyüklükte bir piyasa değeri var ve bu da büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. Yeterli entegrasyon ve talebi artıran merkezi olmayan uygulamalar ile AR, uzun vadede buradan 5 kat daha kolay hale gelebilir.”

Guy, işlemlerini kaydetmek için Arweave’i kullanacak bir sonraki platform olarak Polkadot’u (DOT) işaret ediyor.

“Arweave’in kurucusu Sam Williams, Eylül ayında verdiği bir röportajda, Polkadot’un işlem geçmişlerini depolamak için Arweave’i kullanacak kripto para birimleri arasında olduğunu söyledi.

Bu, Polkadot geliştiricilerinin geçen yıl boyunca odaklarını toplam ademi merkeziyetçiliğe çevirdiği göz önüne alındığında mantıklı.”

Bu Altcoin Yüzde 400 Yükselebilir!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!