Cardano, Amerikan Telekom Şirketiyle Anlaşma Yaptı!

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Input Output, 2021 Cardano Zirvesi sırasında bazı yeni ortaklıklar duyurdu.

Amerikan telekom şirketi Dish Network, blok zinciri hizmetleri oluşturmak için Cardano geliştiricisi Input Output ile bir anlaşma imzaladı.

Cardano yaratıcısı Charles Hoskinson, telekomünikasyon alanının altında yatan iş yapısının çok kemikleşmiş olduğunu iddia etti. Hoskinson, blok zincirin bağlantıda devrim yaratabileceğine inanıyor ve telekomünikasyon alanının varsayılan modeli olmasını bekliyor.

Hoskinson, Dish’i, sektörlerinde öncü olduğu için övdü ve ortaklığı aynı anda hem süper heyecan verici hem de çok zorlu olarak nitelendirdi.

Dish’in yolculuğu bu anlaşma ile başlamadı. Geçen yıl 15,49 milyar dolar yıllık gelir bildiren Fortune 250 şirketi, 2014 yılında Bitcoin’i kabul etmeye başladı. Ağustos 2018’de Bitcoin Cash için de destek ekledi.

Önde gelen uydu TV sağlayıcısının kurucu ortağı Charlie Ergen, şirketin işini geliştirmek için blok zincirinden yararlanmayı düşündüğünü söyledi.

Hoskinson, ortaklığın muazzam bir çalışma gerektirdiğini sözlerine ekledi:

“Ortalama olarak, endüstrinin bulunduğu yerle karşılaştırıldığında, nihayetinde, bu işbirliğinin hem yenilikçi hem de güvenli ve onun endüstrisindeki müşteriler ile düzenleyiciler için uygun olacağını düşünüyorum.”

Daha fazla ortaklık

Input Output, oracle hizmetlerini Cardano Summit 2021’de kullanmak için Chainlink ile ortaklık kurduğunu da duyurdu.

Bunun üzerine, Avustralya merkezli bir lüks içkiler şirketi olan Strait Brands, tedarik zincirini yönetmek için Input Output’un Atala SCAN kimlik doğrulama çözümünü kullanacak.

Temmuz ayı başlarında Cardano Vakfı, 2024 yılına kadar üç Fortune 500 şirketini bünyesine katmayı planladığını açıkladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!