DeFi Altcoin’i Nectar Nedir?

DeFi Altcoin’i Nectar Nedir?
DeFi Altcoin’i Nectar Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi Altcoin’i Nectar nedir? Nectar, DeversiFi borsasına hizmet eden, belirli bir merkezi olmayan deflasyonist bir ortaklaşa yönetme ve hizmet token’ıdır. Bu tokene sahip kişiler daha geniş ekosistem tarafından benimsenir ve elindeki değeri artırmak için tasarlanmış sürekli gelişen bir sürü özelliğin keyfini çıkarır. Ayrıca NEC sahipleri, necDAO’da oy kullanma hakkından, DeversiFi borsasındaki işlem ücreti indirimlerine kadar bir çok fırsat hakkına sahiptirler.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

DeFi Altcoin borsası ciddi tüccarlar için oluşturulmuş, temelinde profesyonellik olan ve kendi içinde saklama hizmeti sunan bir borsadır.

DeFi Altcoin Avantajları

DeFi Altcoin’i NEC sahiplerinin en büyük avantajı eko sistemdeki birçok şeyin kendilerine yarar sağlıyor olmasıdır. Bu hizmetlerden birisi DeversiFi borsasındaki işlem ücretlerinde indirim kazanıyor olmalarıdır. DeversiFi borsası mevcut en hızlı, en likit kişisel saklama hizmeti sunan platformlardan biridir. NEC sahipleri bu platformda elde edecekleri tasarrufları resmi DeversiFi web sitesinden öğrenebilirler.

Nec sahiplerinin kazandıkları indirimin başında 30 günlük işlem hacmi için kazanılan işlem ücreti indirimi gelir. Ayrıca sahip oldukları Nec miktarına bağlı olarak %20’ye varan ek indirimler almaya hak kazanırlar. Ancak Nec’i bekleyen bir tehlike mevcut. Satın al ve yak modeline sahip NEC’e arz zamanla azalabilir.

Nec sahibi olan kişiler genellikle DeversiFi borsasından elde edilen gelirlerin % 50’ye varan kısmını kullanarak NEC token’ı alır. Bu işlem haftada bir kez yapılan açık ve şeffaf bir açık artırma yöntemiyle gerçekleşir. Alınan NEC token’ları daha sonra dolaşımdan kalıcı olarak çıkarılır. Bu işlemden kazanılan kesin gelir yüzdesi ise günlük işlem hacmine bağlı olarak artış ya da azalış gösterecektir.

NecDAO

NecDAO, DeFi Altcoin’i Nec sahiplerinin güvencesi durumundaki bir sitedir. Nec sahiplerinin geleceğini koruyan site Nectar işlemleri için önemlidir. Bu site aracılığıyla NEC sahipleri, elinde olan token’ın kullanımını yönetebilir. Ayrıca Nectar işlemlerini kontrol eder. Bu doğrultuda işlemin hacmini, satışını, gelen teklifleri ve işlemi desteklemek için necDAO’nun vereceği 17.000 ETH’nin tahsisini sağlar.

NecDAO aracılığıyla DeversiFi borsasında token satın alma ve yakma imkanı sağlanır. Bu imkanlar sayesinde Nectar token sahipleri belirli indirimler kazanırlar. Nec sahipleri için önemli pozisyondaki DeversiFi borsası portalını yenilemeye, geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor. DeversiFi borsasında listelenecek olan Nectar token’larına sahipler arasında yapılan oylama ile karar verilir.

Nec sahiplerinin güvencesi durumundaki necDAO’nun sahip olduğu bu özelliğini koruması ve Nectar ile ilgili gelecekteki tüm kararları alan ve uygulayan konumda olması bu token için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Nectar Nerelerde Listeleniyor?

Kripto para birimi Ethereum’un blok zincirinde bir token olarak mevcut olan Nectar, bir çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler merkeze bağlı olmayan finans ekosistemi ile etkileşime girebilmesi, keşif ve para akışını teşvik amacıyla birden fazla borsada listeleniyor olmasıdır. Nectar token’ları şu anda kripto para borsaları olan DeversiFi, Bitfinex ve Uniswap’te listeleniyorlar.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!