Kripto Para İle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Evdeki Bilgisayarla Mining Nasıl Yapılır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda yatırımcılar kripto para yatırımları üzerinden oldukça fazla kazanç sağlamaktadırlar. Bunun için yatırımcılar evdeki bilgisayarla mining nasıl yapılır? Diye araştırabilirler. Evden mining yaparak kazanç elde etmek oldukça kolaydır. Bu yazımız içerisinde mining yapmanın kolay yollarını göstereceğiz.

Bilgisayarda Mining Neden Yapılır?

Mining yapmanın birden fazla sonucu vardır. Mining yapan yatırımcılar kendilerine ait bir kripto para üretimi sağlayabilirler. Yatırımcılar bu yolla kazanç elde edebilecekleri bir kripto para elde edebilirler. Diğer bir kazancı ise herhangi bir proje içerisine güvenlik katmaktır. Yatırımcılar mining yaparak networkun güvenliğini arttırabilir ve kripto para üretebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kaç Çeşit Kripto Para Var?
Evdeki Bilgisayarla Mining Nasıl Yapılır?

Kolay Mining Yapmak

Evden mining yapmak kolaydır ve yatırımcılar zahmete girmezler. Ancak bu işlemin bazı olumsuz etkileri de vardır. Yatırımcılar mining yaparken bazen bir ön ödeme yapmak zorunda kalabilirler. Ayrıca bu ödemeler sürekli bir şekilde gerçekleşebilir. Fakat bazı kullanıcılar bu işlemler ile iyi bir yere varabilir ve yapmış oldukları ödemeleri fazlası ile alırlar.

  • Coinmine

Kripto para elde etmenin en basit yöntemlerinden birisi de bu yöntemdir. Bu yöntem ile birlikte yatırımcılar bir uygulama ile senkronize gerçekleştirir ve kendilerine ait başta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) olmak üzere birçok kripto para birimini elde ederler.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca yöntem ile birlikte yatırımcılar Grin, Monero (XMR) ve ZCash (ZEC) gibi coinleri de elde edebilirler. Oldukça karlı gibi duran bu yöntemin yatırımı fazla olduğu için yatırımcılar uzak durabilirler.

Bu yöntemin yatırımı tam olarak 700 dolardır. Yatırımcılar bu yöntem ile kazanç elde etmek isterler ise uzun bir süre yatırım yapmalıdır. Yıllar sonunda ancak maliyet karşılanacak ve yatırımcılar kar elde etmeye başlayacaktır.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Honeyminer

Mining yapmak denildiği zaman akla gelen yöntemler arasında Honeyminer yer alır. Henüz yeni olan yatırımcılarin madencilik için adım atarken tercihleri ilk yöntemdir. Yatırımcılar kolaylıkla kayıtlarını gerçekleştirebilir ve birkaç tuşla yazılımlarını temin edebilirler.

Kripto para elde etmek için bilgisayarda bulunan GPU kullanımı sağlanabilir. Bu yöntemin yazılımı yalnızca Mac ve Windows cihazlarda mevcuttur. Ayrıca kullanıcıların bu yöntem ile elde ettiği karlar kesintiye uğrar.

Evdeki Bilgisayarla Mining Nasıl Yapılır?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!