Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Gizlilik Amaçlı Bu Altcoin Projesi, Bir Haftada Yüzde 67’den Fazla Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web 3.0 blok zinciri gizliliği dünyasında bir öncü olan bu altcoin, piyasalar yatay hareket ettiği halde, yeni yıla büyük kazançlar kaydederek başladı.

Secret (SCRT), Web 3.0 segment bir projedir. İzinsiz ve gizliliği korumak amaçlı piyasaya sürülmüştür.

Bu amaçla proje, ekosistemini genişletmek için birden fazla girişimi içerecek olan Shockwave’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Duyuruya göre Shockwave, yeni finansman ve kuluçka fırsatlarına, geliştirici araçları ve desteğinde iyileştirmelere, ölçeklendirmeye ve projenin yerel token’ı olan SCRT’nin kullanılabilirliğinde bir artışa öncelik verecek.

Secret, 2022’ye etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. Yeni yılda 5,26 dolar değerinde olan bu altcoin, yazının yazıldığı sırada 1 Ocaktan bu yana yüzde 77,04 yükselişle 8,94 dolardan işlem görüyor. Sadece 1 haftada ise yüzde 67lik bir yükseliş kaydetti.

Screenshot 1 1
Kaynak: TradingView

Secret ayrıca, gizlilik ve zincirler arası özelliklere ek olarak önden çalışmaya karşı da savunan Secret Swap adlı kendi merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü çalıştırır. Secret Finance (SEFI) şu anda 0,060 dolar değerinden işlem görüyor.

Popüler YouTube kanalı olan ve 1,88 milyon aboneye sahip Coin Bureau’nun ‘Guy’ takma adlı sunucusu, haftalık incelemesinde Secret’ın yeni Shockwave girişiminden bahsetti.

“Bu, yüzlerce projeyi ve on binlerce kullanıcıyı gizliliğini koruyan blok zincirine dahil etmeye çalışacak.

Shockwave’in son oyunu, Secret Network’ü kripto para biriminin gizliliği koruyan merkezine dönüştürmektir; bu, Secret’ın Cosmos’un blok zincirler arası iletişim protokolünü veya IBC’yi kullanması sayesinde mümkün olmuştur.

SCRT, 10 dolarlık bir fiyat direnci bölgesine yaklaşıyor gibi görünüyor.”

SCRT ayrıca Ekim ayında etkileyici bir çıkış ile 2 dolar seviyesinden tüm zamanların en yüksek seviyesi 10,38 dolara yükselmişti.

Gizlilik Amaçlı Bu Altcoin Projesi, Bir Haftada Yüzde 67’den Fazla Yükseldi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!