Güncel ICO Takvimi Nedir?
Güncel ICO Takvimi Nedir?

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Güncel ICO Takvimi Nedir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para hayatımıza ilk girdikten sonra hızlı bir gelişme yaşamıştır. Bu kapsamda her gün birçok yatırımcı, bu sisteme dâhil olmak istemektedir. Bu bakımdan ICO takvimi temel olarak kurulumunu bitirmiş, halka da arz edilmiş paraları güncel olarak göstermektedir. Bunlar yatırıma açık olup yeni liste,

  1. DECA
  2. GrounderCoin
  3. Crypto Intelligence Trading System,
  4. Electronic Energy,

Şeklindedir. Bu liste sürekli güncellemekte olup, yaptığınız yatırımdan en iyi sonucu almak istiyorsanız düzenli aralıklarla incelemeniz gerekir. Böylece kendinize özel bir yatırım planı yapabilir, sektörü de inceleyerek en iyi yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

ICO Nedir?

Kripto para sistemine çok sayıda yeni yatırımcı dâhil olmaktadır. Bu nedenle ICO nedir sorusu birçok kişi tarafından yöneltilmektedir. İngilizce Initial Coin Offering kelimelerinin baş harflerinden meydana gelen bu kavram, kişilere geleceğe dönük yatırım biçimlendirmesi yapmak isteyenlere büyük katkılar sunmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Güncel ICO Takvimi Nedir?
Güncel ICO Takvimi Nedir?

Burada kişiler kurulumunu tamamlamış; ancak coin henüz olmamış paraya yatırım yapmaktadır. Böylece kişiler temelde bir altcoine değil, firmaya yatırım yapmış gibi hareket eder. Ancak ICO alımı ve satımı yine kripto paralar aracılığıyla olur.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Dolayısıyla buna girmek istiyorsanız, hazırda gerekli kripto paralarınızın olması gerekir. Ancak burada avantajlı olduğu kadar, riskli olduğundan da bahsetme gerekir. Avantajlı olma nedeni, henüz coin çıkmadığı için aldığınız kârın tanıtım ardından hızlı bir şekilde yükseleceğidir. Eğer anlık alım-satımlar yapmayacak ve bekleyecekseniz, güzel bir yatırım yöntemidir.

Bununla beraber coinin henüz çıkmamış olması, aynı zamanda geleceğinin ne olacağının da belirsizliğine neden olur. Bu tam olarak tespit edilemeyeceği için, duruma göre hareket etmeniz gerekir. Yeni çıkacak coin listesi 2020 ve 2021 gibi sorgular yaparak durumu kontrol etmeniz, analistlerin yorumlarından faydalanmanız önerilir.

Ancak unutmamanız gereken, analistlerin de sadece bir yorum, görüş sunduğudur. Yatırımcı olarak kararı asıl verecek kişinin siz olduğu unutulmamalıdır.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

ICO Nasıl Alınır?

ICO almak istiyorsanız, öncelikle bu sisteme kayıt olmanız gerekir. Ardından da Bitcoin ya da Ethereum gibi coin-altcoin alınır.

Ardından bunlar cüzdana taşınarak, ICO Token alınır. Kripto paranın adrese gönderilmesiyle beraber ICO’ya katılım yapılır ve sahip olduğunuz tokenler cüzdana nakledilir. Tüm bu işlemler sonrasında, saklama yöntemi belirlenir. İco nasıl alınır böylece kısa sürede bitirilir.

Güncel ICO Takvimi Nedir?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!