Holochain Nedir? Holochain Geleceği Var mı?

Holochain Nedir? Holochain Geleceği Var mı?
Holochain Nedir? Holochain Geleceği Var mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Holochain nedir? Holochain geleceği var mı? Yatırım yapmak isteyenlerin diğer para piyasalarına göre kripto para piyasasına değişkenliklerden dolayı dahil olmakta çekiniyor. Peki, Kripto para nedir? Kripto para piyasası nedir? Holochain nedir? Gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Kripto Para Nedir? Holochain Nedir?

Kripto paraları en anlaşılır şekliyle sanal döviz şeklinde tanımlayabiliriz. İnsanların bilgisayar gücünden, matematiksel ve mantıksal işlemlerden yararlanarak elde ettikleri dijital paralardır.

Holochain ise nam-ı diğer HOT, altcoin kripto para olarak piyasada yerini alıyor. 2017 yılında kripto para piyasasına sürülen HOT, 2019 yılında 9 Türk Lirası değerine kadar ulaşmıştı. Ancak sektörel değişimler arz-talep dengesi, sosyoekonomik ve ekonomik durumların değişkenliği nedeniyle şu anda yaklaşık 0.0063 Türk Lirası bandında seyrediyor. 2018-2019 yıllarında yatırım değeri düşük ve Bitcoin’e alternatif olarak düşünülen HOT sanıldığı kadar uzun vadeli bir piyasa değerinde seyredemedi.

Nitekim ucuza alınabilmesiyle, ara sıra yaşadığı fiyat yükselişlerinde değerlendirilerek kar edilebilmesi mümkün. Hızlı, ölçeklenebilir, takibi kolay, merkeziyetsiz ve diğer coinlere göre daha ucuz olduğundan alternatif altcoinler arasında yerini alıyor.

Holochain Geleceği Var mı?

2017 yılından 2018 yılına kadar güzel bir ivme kazanan HOT, alıcılarının yüzünü güldürmüştü. Fakat günümüzde düşük bantlarda seyretmesiyle akıllarda acaba yeniden yükselir mi sorusu yer aldı.

HOT coin ilk çıkışında istikrarlı bir oranda belli miktar piyasaya sürülmüştü. İstikrarlı diyoruz çünkü enflasyon da tutarlı bir talep mekanizması olduğundan dolayı kripto paranın değerinde herhangi bir etki yapmayacaktır. Bu durumda kripto parada çok büyük inişler çıkışlar gözlemlenmez.

Ama paranın yeni çıkmasıyla alıcıların büyük ilgi gösterdiği kripto paranın arzı artabilir, artan arz kripto paranın değerini de düşüreceğinden aslında bu iki durum birbirini götürüyor. Bu şekilde kripto paranın da değeri düşüyor.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Ayrıca kripto paranın kazanılma seviyeleri zorsa, giderler gelirleri karşılamıyorsa (elektrik, internet, zaman vb.) yine kripto paranın değeri düşüş gösterecektir.

Tüm bu etkenlerden dolayı kripto para fiyatı sürekli bir değişiklik ve döngü içindedir. Ne kadar düşerse ya da yükselirse yükselsin bu durum alıcılar için yatırım yapmaya elverişlidir. Çünkü istikrarlı şekilde düşmediği gibi yükselmeyecektir de. Dolayısıyla yatırım yapanlar çok büyük kayıplar vermezler. HOT coin de piyasa durumu sürekli değişkenlik gösterse de tercih edilebilir.

Holochain Tercih Edilmeli Mi?

Holochain hızlı, ölçeklenebilir, takibi kolay, merkeziyetsiz ve diğer coinlere göre daha ucuz olduğundan tercih edilebilir kripto para birimidir.

Bu özellikleriyle alıcılar günlük ya da haftalık olarak HOT coinden kar elde etmektedir. Herhangi bir platformda alış ve satış emirleri kısa sürede gerçekleşir, hesabınıza yansır.

Holochain Kaç Türk Lirası Eder?

Holochain günümüzde yaklaşık 0,0063 Türk Lirası bandında seyrediyor. Zaman zaman Twitter, Instagram, Tiktok gibi platformlarda alıcılar akımlar başlatıyor, para değerlerini yükseltmek amacıyla etkinlikler yapıyor. Bu zamanlarda HOT coin güzel rakamlara ulaşarak alıcıların yüzünü güldürüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!