Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. ANALİZ
  3. Kripto Analisti, LUNA, ALGO ve Başka 3 Altcoin’in Analizini Yaptı!

Kripto Analisti, LUNA, ALGO ve Başka 3 Altcoin’in Analizini Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analisti, piyasaya potansiyel giriş noktaları için beş popüler altcoin hakkında açıklamalarda bulundu.

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, yeni paylaştığı bir videoda, THORChain (RUNE) etrafındaki işlem hacmini beğendiğini ancak yeni bir pozisyon almadan önce fiyat düşüşünü beklemeyi planladığını söyledi.

“Çılgın bir hacim geliyor. Ekim’den bu yana en yüksek hacim ve 3 dolardan 12 dolara çıktığı Ağustos’tan bu yana gerçekten daha fazla.

200 günlük EMA’yı (üssel hareketli ortalama) tersine çevirdi ve ayrıca bu SR (direnci destek olarak doğrulamak) seviyesini uzun süre destek görevi gören 6,50 dolar civarında çevirdi. Ve aslında ilk seferde kırdı, ki bu etkileyici. Bence bir sonraki direnç seviyesi 8,50 dolar olmalı.

Bence geri çekilmeyi beklemek daha iyi. Satın almak için 6 dolar seviyelerini bekliyorum.

RUNE için dip seviyeler buralar.”

THORChain şu anda 7,82 dolardan işlem görüyor.

Analist, merkezi olmayan stabilcoin’lerin temelini oluşturan halka açık bir blok zinciri protokolü olan Terra’ya (LUNA) geçerek, altcoin’in hem yakın hem de uzun vadede iyi göründüğünü düşünüyor.

“LUNA, piyasanın geri kalanına kıyasla daha düşük zaman diliminde gerçekten yükseliş gösteren birkaç kripto paradan biri.

Yine de ilginç bir direnç alanında. Bu 100 dolarlık alan civarında potansiyel bir çift tepe noktasına ulaştı, bu bir tür psikolojik alan.”

Terra, yazının yazıldığı sırada 84,81 dolar değerinde işlem görüyor.

Sherpa’nın izleme listesinde bir sonraki sırada çok zincirli likidite merkezi Kyber Network Crystal (KNC) var. Analist, pazarın çoğu konsolide olurken KNC’nin farklı hareketler sergilediğini söyledi.

“Bu, uzun zamandır radarımdaydı. Piyasanın geri kalanı düşerken yaparken gerçekten güçlü bir şekilde yükseliyordu. Bu her zaman bir şeyin gerçekten güçlü olduğunun bir işaretidir…

3,50 ila 4 dolar civarında çok tehlikeli bir bölgeye giriyor.

Bu, 2021’in başlarında zaten kullanılmaya başlanan büyük bir tedarik bölgesi.”

Yazının yazıldığı sırada, Kyber Network Crystal, 3,21 dolardan işlem görüyor.

Grafik analizi yapan Sherpa, daha sonra merkezi olmayan blok zinciri endeksleyicisi The Graph’ı (GRT) inceleyerek satış hacminin geçen Ekim’den bu yana bu kadar yüksek olmadığını ve GRT için önemli seviyenin 0,28 dolar olduğunu belirtti.

sherpa grt
Kaynak: Altcoin Sherpa/YouTube

“Bu kilit bir seviye ve destek olarak görev yapıyor. 2021’in başlarında bu büyük koşudan önceki son alandı.

Burası aynı zamanda tüm Aralık ve Ocak ayı boyunca üssünü oluşturduğu yer. Bazı güçlü alımların gelmesiyle bir kez daha o bölgeye ulaştı.

Kısa vadede, burası dipten satın almak için iyi bir yer.”

The Graph, yazının yazıldığı sırada 0,40 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa takma adlı analistin listesinde son sırada Algorand (ALGO) var. ALGO’nun son birkaç aydaki fiyat düşüşünü izledikten sonra 0,69 dolar civarındaki mevcut değerlemenin iyi bir giriş noktası olabileceğini düşünüyor.

“Bence burası ilginç bir alan çünkü risk oldukça yüksek. Herhangi bir yüksek zaman dilimi bu düşük seviyelerin yani yaklaşık 0,65 dolar altında kapanabilir.

Bana ilginç geliyor çünkü oynaklık gerçekten öldü. En azından kısa vadede, çoğu satışın yapıldığını hayal ediyorum.

Çok büyük bir şeyi hedeflemezdim, ancak bu düşük seviyelerden yüzde 10’luk bir hareketin kesinlikle mümkün olduğunu düşünüyorum.”

Algorand ise 0,75 dolardan işlem görüyor.

Kripto Analisti, LUNA, ALGO ve Başka 3 Altcoin’in Analizini Yaptı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!