Mark Cuban, Kripto Portföyünü Açıkladı!

Kripto
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyoner Mark Cuban, değiştirilemez token’lardan (NFT) ve Ethereum tabanlı altcoin’lerden oluşan kripto portföyünü açıkladı. 

Ethereum ağının arama motoru olan EtherScan’a göre, veri alışverişi platformu Ocean Protocol (OCEAN), çapraz zincir akıllı sözleşme protokolü Rarible (RARI), Olympus DAO’nun (gOHM) yönetişim token’ı ve müzik akışı blok zinciri Audius (AUDIO), Cuban’ın sahip olduğu kripto varlıklar arasında yer alıyor.

Sosyal kripto koleksiyon platformu olan Lazy’de, Cuban, NFT koleksiyonunu sergilemekten de geri kalmadı. 

ETH rakipleri Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) üzerine inşa edilen NFT’lerin yanı sıra ETH’nin kendisi de Cuban’ın sahip olduğu kripto paralar listesinde yer alıyor.

Cuban, komedyen Jon Stewart ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, genç nesillerin şirket stratejilerine kripto para birimini dahil etmeye daha meyilli olduğunu düşündüğünden, kripto varlıklarının Shark Tank dışındaki yatırımlarının yüzde 80’ini oluşturduğunu açıkladı.

“Şu anda geleneksel araçlara yatırım yapmıyorum. Shark Tank’a yaptığım yatırımları hariç tutacak olursak, diğer tarafta yaptığım yatırımların yüzde 80’i kripto sektörüne.”

Ünlü milyoner, Stewart’a, kripto paraların spekülatif bir yatırım olmadığını ve merkezi olmayan kripto para birimlerinin gelecekte ciddi ekonomik uygulamaları olacağına inandığını da söyledi. 

Duyduğumuz tüm Bitcoin ve Dogecoin spekülasyonlarını unutmamızı söyleyen Cuban, bunun borsanın bir oyunu olduğunu da sözlerine ekledi.

Ayrıca, merkezi olmayan özerk bir organizasyonun (DAO), merkezi bir otorite olmadan çalışan bir organizasyon olduğunun da altını çizdi. Buradaki her şey merkeziyetsiz ve güvenilmez.

Güvenilmezlik, hiçbir yönetim grubunun, yönetim kurulunun veya CEO’nun karar vermediği bir durum olarak tanımlanmaktadır. Sonuç olarak, bu uygulamada token’a sahip olan herkes, ağın yönünü belirlemede her zaman eşit olmasa da genellikle eşit oy hakkına sahiptir.

Sonuç olarak, bu uygulamada jetona sahip olan herkes, gövdenin veya ağın yönünü belirlemede her zaman eşit olmasa da genellikle eşit oy hakkına sahiptir.

Mark Cuban, Kripto Portföyünü Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.