Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Meltem Demirörs, Bitcoin’in Önümüzdeki Aylarda Yükseleceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, kenarda kalan yatırımcı sermayesinin kripto para birimlerine aktığından, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç ay içinde yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

CNBC Television ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, dijital varlık yönetimi firması yöneticisi, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in değerini daha yüksek seviyelere taşıyabilecek potansiyel sebeplerin altını çizdi.

“Şu anda, olası bir Bitcoin ETF onayı hakkında söylentiler duyuyoruz. Bu, nakit ödemeli, sözleşmeye dayalı ETF’ler olurdu, ancak yine de, kriptoda çok fazla “söylentilere göre al, haberlere göre sat” davranışı var, bu 4. çeyrekte baktığımız büyük bir yükseliş sebebi.

Ayrıca artık BTC’de çok fazla açık uzun (Long) pozisyon yok, bu yüzden çok daha fazla firmanın daha uzun vadeli aramalar yaptığını görüyoruz. Aslında, 4. çeyreğin sonunda ve 1. çeyreğin başlarında bazı eylemlerin gerçekleştiğini gören altı haneli uzun vadeli bir dizi seçenek çağrısı var.”

Ayrıca, BTC satın almak için geliştirilen çok çeşitli platformların, varlığın bu yılın sonuna doğru büyümesini hızlandıracağını da belirtiyor.

“Dürüst olmak gerekirse bence en önemlisi, kenarda bekleyen çok fazla nakit var ve birçok yatırımcı şu anda portföylerini BTC’ye tahsis etmeyi ciddi olarak düşünüyor. İster halka açık bir yatırım aracıyla, isterse Coinbase, Robinhood veya Square gibi platformlardaki varlıkların kendileri aracılığıyla olsun, artık bunu yapmanın pek çok farklı yolu var. Perakende ve profesyonel yatırımcıların varlık sınıfına dahil olmak için onlara yardımcı olan mutlak bir bol seçenek var.”

Meltem Demirörs, Bitcoin’in Önümüzdeki Aylarda Yükseleceğini Söyledi!