Bitcoin

Peter Schiff Bitcoin Düşüşünün Gerçek Nedenini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler dijital varlık eleştirmeni, en son piyasa düzeltmesinin arkasındaki gerçek nedenin enflasyona karşı alınan önlemler olduğuna inanıyor.

Ünlü Bitcoin ve kripto eleştirmeni Peter Schiff, Twitter’da paylaşımda bulunarak bu yıl kripto para piyasasındaki en büyük düzeltmelerden birinin arkasındaki potansiyel bir nedenleri açıkladı.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Schiff’e göre, Bitcoin’in düzeltmesi doğrudan Fed’in kripto para birimleri ve bazı hisse senetleri gibi riskli varlıklara yönelik eylemine bağlıydı. Daha önce Jerome Powell, daralmanın piyasanın beklediğinden daha erken gerçekleşebileceğini ima etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Powell, niceliksel genişleme para politikasının sona ermesine ek olarak, ülkenin ekonomik güvenliği ve istikrarı için gerçek bir tehdit haline gelen enflasyonun doğa değişikliği nedeniyle puanın beklenenden daha erken artırılabileceğini belirtti.

Fed’in şu anda aldığı tüm önlemler, Depresyon döneminde daha önce gözlemlenen en yüksek seviyelere ulaşan enflasyonu kontrol etmek için tasarlandı.

Bitcoin ve diğer dijital varlıklar gibi yüksek riskli varlıkların, fonlarını artan enflasyondan korumak isteyenler için bir değer deposu olarak kabul edildiği iddia ediliyor. Schiff, kripto para birimlerinin yaygın olarak bilinen bir eleştirmenidir ve enflasyondan korunma olarak görülmemesi gerektiğine inanmaktadır.

Peter Schiff Bitcoin Düşüşünün Gerçek Nedenini Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.