Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Piyasa Düzeltmesine Rağmen Bu 4 Altcoin Yükseliyor!

Piyasa Düzeltmesine Rağmen Bu 4 Altcoin Yükseliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasanın genel olarak düzeltme yaptığı halde bu 4 altcoin, geçtiğimiz hafta içinde hızla değer kazandı.

Coingecko’ya göre, yüksek verimli blok zinciri projesi Elrond (EGLD), geçen hafta yüzde 60 artışla 269.91 dolardan işlem görüyor.

Geçen hafta EGLD, ABD’de doğrudan Elrond’un gözetimsiz dijital cüzdan uygulaması Maiar’dan kredi kartı ile satın alınabilmeye imkan verdi.

Elrond ayrıca hafta sonu boyunca ilk kez 5 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı ve EGLD Pazartesi günü küresel borsa KuCoin’de listelendi.

Sırada merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph (HBAR) var. HBAR yazı yazılırken 0,523 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yüzde 50’den fazla arttı.

Hedera ağı, geçen hafta bir ana ağ yükseltmesinde 21 düğümden 22 düğüme genişledi.

Near, açık kaynaklı, hisse kanıtlı bir halka açık blok zinciridir. Yerel varlığı NEAR, yazının yazıldığı sırada 8,84 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yüzde 44,6 arttı.

Near, projenin web sitesine göre, 12 Eylül’e kadar protokol topluluğuna yeni geliştiriciler getiren bir hackathon etkinliği yapıyordu.

Mina Protokolü, hafif bir blok zinciri projesidir. MINA, yazının yazıldığı sırada, 6,101 dolardan işlem görüyor ve 1 haftada yüzde 42,8 arttı.

Proje, geçen hafta Polygon ile entegrasyonunu duyurdu.

Piyasa Düzeltmesine Rağmen Bu 4 Altcoin Yükseliyor!
Yorum Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!