Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Piyasadaki Düşüşe Rağmen Bu Altcoin Yükselmeye Devam Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gizlilik odaklı olan bu altcoin, bu hafta yüzde 38’den fazla yükseldi ve genel piyasanın olumsuz durumuna meydan okudu.

Keep Network (KEEP), kullanıcıların ve merkezi olmayan uygulamaların verileri güvenli ve özel bir şekilde saklamasını sağlayan, genel blok zincirleri için bir gizlilik katmanıdır.

Yükselişine devam eden bu altcoin, tamamen yeni bir proje haline gelmek için aktif olarak farklı bir kripto ağıyla birleşiyor. Yazının yazıldığı sırada, son 7 günde yüzde 38 yükselen KEEP, 0,65 dolardan işlem görüyor.

KEEP, erişim kontrolü ve veri gizliliği gibi kriptografik hizmetler sunan bir platform olan NuCypher (NU) ile birlikte merkezi olmayan bir zincir üstü ağ yükseltmesinden geçtiİki ağ, 2022’nin başında başlatılan Threshold’u oluşturmak için birleşti.

Keep Network’ün ürün müdürü Doug von Kohorn şöyle bir açıklamada bulundu;

“Geçtiğimiz birkaç aydır, Keep ve NuCypher ekipleri, ortak bir hedefle iki merkezi olmayan ağ arasında ilk kez zincir üzerinde birleşme üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Her iki proje de, eşik kriptografisi kullanarak kamu blok zincirinde kullanıcı egemenliğini garanti etmeye odaklanmıştır.

Şimdi Threshold olarak, Keep’in altyapısı ve NuCypher’in gizlilik araçları, kullanıcılara dijital varlıklarını gizli ve güvenli tutmaları için entegre bir yol sunacak.”

NU ve KEEP sahipleri, token’larını yaklaşık 1 NU – 3,26 T ve 1 KEEP – 4,78 T oranlarında Threshold Network Token’a (T) dönüştürebilir.

Küresel kripto borsası Binance, bu hafta birleşmeyi desteklemeyi planladığını duyurdu.

Binance, NuCypher ve keep_project’in Threshold’da birleştirilmesini tam olarak destekleyecek!

Binance’da KEEP veya NU’nuz varsa, bugünden bir hafta sonra otomatik olarak T’ye yükseltilecektir.”

Piyasadaki Düşüşe Rağmen Bu Altcoin Yükselmeye Devam Ediyor!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!