Polygon Megaverse İle İş Birliği Yapıyor!

Megaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon (MATIC), Ethereum için ölçeklendirme araçları ve altyapısı sunabilecek bir platform olarak kuruldu. Bununla birlikte, proje kısa sürede, birlikte çalışabilirliği geliştirmek amacıyla bu büyüyen endüstri için bir blok zinciri yaratma planlarını genişletti. Li.Finance ve Everest gibi sektördeki bazı tanınmış isimlerle ortaklıklar ve entegrasyonlar projeyi hayata geçirdi.

Polygon‘un oyun ve NFT kanadı olan Polygon Studios, Megaverse ile yeni bir ortaklığa girdi. Bu metaverse projesi, önemli bir yatırımla Polygon ekosistemine giriş yaptı. Megaverse şimdi ise platformunu blok zinciri ekosistemi üzerine kuracak ve Polygon’un metaverse piyasasına girişini belirleyecek. Yeni gelişmelerde, odağın büyük bir kısmı, projeyi kullanıcı merkezli hale getirmeye çevirerek, ekosisteme yeni kullanıcıları kabul etmesi bekleniyor.

Yayınlanan verilere göre, dünya nüfusunun yarısından fazlasının sosyal medyaya erişimi var. Facebook gibi sosyal medya devleri bile metaverse olanaklarını keşfetmek için fikirlerini açıkça dile getirdiler. Öte yandan, blok zinciri teknolojisindeki gelişmeler kısır bir döngüde kaldı ve bu piyasa hala halka ulaşmak için engellerle mücadele halinde. Megaverse birleşimi, sosyal medya kullanıcılarının hem metaverse hem de blok zinciri teknolojisinin faydalarına erişmeleri için daha basit bir ağ geçidi oluşturmayı amaçlıyor.

Atılan bu adımla birlikte, mevcut 4,5 milyar sosyal medya kullanıcısının en az 10 milyonunu kendine çekmeyi hedefliyor. Megaverse’in sanal coğrafyası arazi parsellerinden oluşur. Ve şaşırtıcı olarak, 210.000 arazi parseli şu anda piyasadaki en iyi 20 kripto para birimini temsil ediyor. Bu kripto projelerinin Megaverse’de, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre satın alınabilecek ve geliştirilebilecek benzersiz adaları var. Bu arazi parselleri, gerçek dünya mağazalarını, showroomlarını temsil edebilecek ve sanal iş merkezi altyapısını geliştirmek için kullanılabilecek. Ayrıca, bu arazi parselleri sanal toplantılar, oyun merkezleri ve insanların sosyalleşmesi amacıyla diğer alanlar için altyapılar oluşturmaya da yardımcı olacak.

Elde edilen bilgilere göre, Polygon üzerinde bir Mega DAO kurma konusunda da görüşmeler var. MegaFI NFT’leri, alım-satımları, staking ve likidite havuzlarını tek bir ortamda birleştiren heyecan verici farklı bir proje olduğu düşünülüyor. Bu proje aynı zamanda Megaverse ile Polygon’un birleşiminden gelecek oyun, NFT ve metaverse projeleri için fırlatma rampası işlevini görecek.

NFT‘lerin oluşturulması ve satışı, kullanıcıların bu yeni Megaverse projesinde mega ögeleri kazanmalarına yardımcı olacaktır. Megaverse ekosistemi, sistem içinde yerleşik NFT’lerin oluşturulması için gerekli her ögeyi içerecektir. Bu ortaklığı şereflendirmek amacıyla Megaverse, metaverse’deki kurucu topraklardan biri olarak MATIC adasına sahip olacak. Bu yeni duyuru, Polygon’un büyük bir blok zinciri ağı olma hayalini gerçekleştirme konusunda doğru yolda olduğunu gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!