Ünlü Analist, Ethereum’un, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacağı Zamanı Söyledi!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.865 dolara ne zaman yükseleceğini açıkladı.

YouTube’da 705 bin aboneye sahip olan Benjamin Cowen, yeni paylaştığı bir videoda, Ethereum’un 2021’in başından bu yana 2.000 ila 4.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söyledi.

Kripto analisti, Ethereum’un genişletilmiş konsolidasyonunun sıra dışı olmadığını da sözlerine ekledi.

“Ayrıca, bu oynaklığın, yaklaşık bir yılda 40 kat getiri sağlayabilen bir varlık sınıfı için inanılmaz derecede normal olduğunu da unutmamalısınız. Bir yılda 40x mümkünse ve bir süre konsolide olmamız gerekiyorsa, çoğu zaman bu konsolidasyon aşamaları uzun sürebilir.”

Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yaklaşık 100 dolardan 4.000 doların üzerine çıktığı Mart 2020’den Mayıs 2021’e kadar Ethereum’un büyük rallisine dair atıfta bulundu.

Ünlü analist ayrıca, Ethereum’un mevcut fiyat hareketinin, ikinci en büyük kripto paranın da parabolik bir dalgalanmayı ateşlemeden önce neredeyse bir yıl konsolide olduğu 2016’daki piyasa yapısına benzediğini söyledi.

Önümüzdeki dönem için bir yol haritası olarak, Ethereum’un 2016 piyasa hareketlerini kullanan Cowen, 2022’nin ilk yarısı sona ermeden önce ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının mümkün olduğunun altını çizdi.

“Ethereum’un o zamanki hareketi ile bugün olanlar arasında hala birçok benzerlik var. Şimdi şunu söylemeliyim ki, bu sadece uzun bir yatay konsolidasyon olduğunu kanıtlasa bile, Ethereum’un bu noktadan 200x’lik bir hamle yapmasını beklemiyorum çünkü geçen sefer böyle yaptı. Nispeten kısa bir sürede 7 dolardan 1.400 dolara çıktı. Bunu beklemiyorum.

Ama beklediğim şey, önümüzde hala kötü günlerin olduğu. Tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönmemiz Mayıs’a kadar sürecekse, demek istediğim, birçok insan Ethereum’un Mayıs ayına kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmesini memnuniyetle karşılayacaktır.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!