Altcoin

Popüler Analist Portföyünü Açıkladı! 2 Altcoin Eklemesi Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralar ile ilgili videolar paylaşan Coin Bureau kanalı, 2022 kripto stratejisini detaylandırdı ve piyasa düzeltmeleri olduğu sırada alımlar yaptığını söyledi.

YouTube’da 1,78 milyon aboneye sahip olan ve Guy takma adıyla bilinen popüler analist, piyasalardaki düzeltmeler sırasında, Ethereum (ETH) rakibi Polygon (MATIC) ve Fantom (FTM), lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), katman-1 blok zinciri Cosmos Network (ATOM) ve ETH aldığını söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“Kripto piyasası Aralık ayında düşüş yaşadı, bu yüzden böyle bir durumda herhangi bir kişinin yapacağı şeyi yaptım: dipten satın aldım. BTC, ETH, MATIC, FTM ve ATOM’a yöneldim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Guy’ın, satın alma işlemlerinin sonucunda Cosmos Network (ATOM) toplam portföyünün yüzde 4,5’ini kaplıyor.

“Bunun nedenini merak ediyorsanız, çünkü ATOM kripto para birimi için birlikte çalışabilirlik merkezidir ve en büyük kripto para birimi blok zincirlerinden bazıları Cosmos SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) kullanılarak oluşturulmuştur.”

ATOM, yazının yazıldığı sırada, gün içi yüzde 4,97 düşüşle 27,25 dolardan işlem görüyor.

Guy daha sonra portföyü açıkladı, portföyünün yüzde 31’ini ETH, yüzde 21,5’ini BTC, yüzde 13’ünü akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), yüzde 9’unu birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT), yüzde 3’ünü merkezi olmayan nesnelerin internet ağı HNT ve yüzde 3’ünü altın destekli kripto para birimi PAX Gold oluşturuyor.

Popüler analist daha sonra, 2022 için ticaret stratejisinin, iki temel nedenden dolayı Ethereum gibi akıllı sözleşme platformları dışında, takas edilemeyen token’lar (NFT’ler) için altyapı sağlayan kripto para birimlerini biriktirmeye başlamak olduğunu söyledi.

“2022’deki planım, ETH gibi akıllı sözleşme temelli projelerin ötesinde NFT’ler ve bunlara altyapı sağlayan kripto projelerini almaya başlamak ve bunun bana göre iki nedeni var.

İlk olarak, özellikle merkezi olmayan dijital kimlikler söz konusu olduğunda, NFT’lerin kripto para biriminin geleceğinde kritik bir rol oynayacağına gerçekten inanıyorum…

NFT coin’lerini almayı planlamamın ikinci nedeni, düzenlemelerle ilgili. Daha önce bahsettiğim gibi, FATF (Finansal Eylem Görev Gücü) kripto önerilerini kesinleştirdi ve NTF’leri dijital varlıklar olarak tanımıyor, bu da FATF’nin ülkelerin uygulamasını istediği tüm acımasız ve distopik şeylerin NFT’ler için geçerli olmadığı anlamına geliyor ”

Popüler Analist Portföyünü Açıkladı! 2 Altcoin Eklemesi Yaptı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.