BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,388.50
-7.17%
$2,978.92
-6.95%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$23.12
-11.15%
$361.62
-7.87%
$5.12
-12.62%
$4.16
-10.69%
$40.65
-10.26%
$42,390.03
-7.17%
$2,978.60
-6.96%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$1.00
0%
$1,094.07
-6.96%
$226.91
-10.53%
$48.58
-8.65%
$116.98
-7.95%

Binance TR ve Binance Arasındaki Fark Nedir

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Binance TR ve Binance arasındaki fark yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Binance, 2017 yılında yatırımcılara hizmet vermeye başlamış bir borsadır. Binance TR ise 2020 yılında kurulmuş ve Türk yatırımcılara yasal olarak hizmet vermeyi amaçlamıştır. İki borsa da Türk yatırımcıların üyeliklerine açıktır ve üyelik için herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

Coin Seçenekleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Binanca TR, Binance borsasına göre daha az coin içeren bir borsadır. Alt coin seçeneklerinin hepsi Binance TR borsasında bulunmaz. Alt coin seçeneklerinin daha fazla olmasını isteyen yatırımcılar Binance borsası üzerinden yatırımlarını gerçekleştirebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Binance TR ve Binance Arasındaki Fark Nedir 1 - Binance TR ve Binance Arasindaki Fark Nedir 4Cüzdan İşlemleri

Binance TR, ödeme işlemlerinde Türk yatırımcılara oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Binance TR ve Binance ödeme işlemlerinde aynı hizmeti vermemektedir. Binance TR üzerinden yapılan ödeme işlemleri Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi bankalar üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Binance üzerinde yapılan işlemler ise daha uzun bir sürece ihtiyaç duyar. Binance üzerinde yapılan ödeme işlemleri için yatırımcılar Papara, BTCTürk ve Paribu gibi aracılara ihtiyaç duyarlar. Binance TR üzerinden ödeme işlemleri direkt olarak gerçekleştirilebilir.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Coinzilla Banner (728x90)

Kripto Parada Fee Nedir? Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Teknik Hizmet

Türk yatırımcılar Binance TR ile daha iyi bir teknik hizmet alabilirler. Yatırımcılar, Binance TR’ye ait resmi Telegram ya da Twitter üzerinden Türkçe bilgilendirme hizmeti alabilirler. Ancak İngilizce olarak bilgilendirme almak isteyen kullanıcılar Binance Global üzerinden hızlı bir şekilde hizmet alabilirler.

Vadeli İşlem Hizmetleri

Binance TR üzerinden kaldıraç adı verilen sistem ile yatırım yapmak mümkün değildir. Kaldıraç sistemi ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılar Binance Global kullanabilirler. Kaldıraç sistemi yatırımcıların ekranında yer alan 10x, 20x gibi oranlarla ifade edilir. Yatırımcılar kaldıraç sistemi ile daha yüksek kazanç sağlama imkanı bulurlar.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenlik Sistemi

Yatırım yapmak isteyen ancak hangi borsayı seçeceğini tercih edemeyen kişiler güvenlik sistemlerini araştırırlar. Binance bu noktada her iki borsa için de aynı güvenlik hizmetini sunmaktadır.

Binance yatırımcılarının hepsi SAFU adı verilen bir sigorta ile korunmaktadır. Yatırımcılar bir saldırı sonucunda zarara uğrarlar ise bu sigorta tarafından bütün zararları karşılanmaktadır. Yatırımcılar Binance borsaları üzerinden güvenilir bir şekilde yatırım yapabilirler.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.