SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

SHIB’in Yükseliş Sebebi Sadece Elon Musk Değil!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk’ın tweet’i sayesinde Shiba Inu yükselmeye başladı ve son analiz verileri, namı diğer Dogecoin katili’nin yükselişinin ardındaki diğer sebepleri ortaya çıkardı.

Ünlü milyarder Musk, topluluğun “Shiba Inu aya” olarak yorumladığı bir tweet yayınlayarak SHIB’in fiyat artışını tetikledi. Ayrıca, zincir içi veri sağlayıcısı Santiment, memecoin’deki yüzde 15’lik artışın bir başka önemli nedenini paylaştı.

Musk, SHIB Fiyatını Yüzde 15 Artırdı

Tesla ve SpaceX’in CEO’su, eksantrik centilyoner Elon Musk, tweet’leriyle memecoin’leri yükseltme konusunda hala başarılı olduğunu gösterdi.

Gece geç saatlerde, dünyaca ünlü yenilikçi girişimci, topluluğun bir Shiba Inu köpeği olduğunu ve Dogecoin ya da onun katili SHIB ile ilişkili olabileceğini söylediği, süzülen roketli bir hayvanı çizdiği bir tweet yayınladı.

Yorum dizilerinde, bazı kripto topluluğu üyeleri, Musk’ın bu tweet’inde memecoin’in yüzde 10’un üzerinde arttığına işaret eden SHIB çizelgeleri yayınladı. Bununla birlikte, genel olarak kripto para neredeyse yüzde 15 yükseldi.

Bahsi geçen kripto para, bugün erken saatlerde 0,00002885 dolar seviyesine ulaştı.

Muazzam balina SHIB transferleri fiyatı yükseltiyor

Santiment veri analitik firmasının ekibi, 100.000 dolar değerinde ve SHIB taşıyan işlemlerinin sayısında yakın zamanda bir artış olduğunu duyurdu.

Şirketin uzmanları, bu büyük transferler demetler halinde geldiğinde, bir kripto paranın fiyatının genellikle arttığını belirtti.

Daha önceden bildirildiği üzere, Etherscan, Shiba Inu token’ının birden fazla büyük transferini tespit etti, birçoğu 100 milyon dolar değerinde kadar coin taşıyordu.

Yine de gerçekleşen birkaç ardışık transferlerin her biri yaklaşık 86 milyar SHIB içeriyordu. Toplamda, yaklaşık 260 milyar SHIB taşındı.

Bir hatırlatma olarak, Shiba Inu’nun önceki son fiyat artışı, balinalar tarafından yapılan büyük SHIB transferlerinden de kaynaklandı. Bunlardan biri, tek bir transferde 6 trilyon SHIB satın aldı ve ardından buna 276 milyar token daha ekleyerek bu memecoin’den üç parça şeklinde almıştı.

SHIB’in Yükseliş Sebebi Sadece Elon Musk Değil!