Uniswap’in İlk Yönetim Oyu %98 Desteğe Rağmen Başarısız Oldu

Uniswap
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uniswap’in ilk yönetim önerisi yenilgiyle sonuçlandı ve lehine verilen oylar gerekli eşiğin biraz altına düştü.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Merkezi olmayan borsa Uniswap için ilk yönetim oyu, kullanılan oyların % 98’inin ezici bir desteğini çeken teklife rağmen başarısızlıkla sonuçlandı. Buna rağmen, oylamanın kapanışıyla onaylanması gereken 40 milyon oy barajının yaklaşık % 1 altına düştü.

Anket bugün erken saatlerde sona erdi ve yaklaşık 700.000 muhalif karşısında yaklaşık 39,6 milyon UNI lehte oldu. DeFi blog yazarı Danger “Safetythird” Zhang, oylamayı “halkın oylarını kazanmanın ancak seçim okulunu kaybetmenin DeFi eşdeğeri” olarak tanımladı.

Uniswap yönetişim oylama sonuçları: Uniswap

İronik bir şekilde, teklif, teklifleri göndermek ve geçmek için gereken token sayısını azaltmaya çalıştı. Açık kaynak kredilendirme protokolü ve başlıca UNI token sahibi Dharma tarafından öne sürüldü.

Şu anda, teklifler yalnızca UNI’nin dolaşımdaki arzının en az % 1’ine (10 milyon UNI, yaklaşık 30 milyon $ değerinde) sahip olan ve geçebilmek için 40 milyon toplam oyu (130 milyon $ değerinde) aşması gereken kuruluşlar tarafından yapılabilir. Dharma’nın tavsiyeleri eşikleri düşürür, böylece en az 3 milyon (9 milyon $) UNI sahipleri yükseltme önerebilir ve bir teklifin geçmesi için yalnızca 30 milyon destek oyu (100 milyon $) gerektirebilir.

Oylamanın sonucuna yanıt

Oylamanın sonucuna yanıt veren Dharma CEO’su ve kurucu ortağı Nadav Hollander, sonucu “ilk etapta teklifin ivmesini gösteren hayal kırıklığı yaratan bir sonuç” olarak nitelendirdi.

Ancak, Dharma’nın önerisi DeFi alanındaki herkes tarafından hoş karşılanmadı ve eleştirmenler, Dharma ve blok zinciri simülasyon platformu Gauntlet’in aralarında yeterli çoğunluğu bulmak için gereken token sayısına neredeyse sahip olacağına işaret etti. Dharma şu anda tek bir adreste 15 milyon UNI’yi kontrol ediyor.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Bazı izleyiciler, kripto geliştiricisi Agustin Aguilar’ın seçmen yoksunluğunun teklife karşı bir barometre olarak anlaşılması gerektiğini savunduğu oylamayı bir başarı olarak nitelendirdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!