Ünlü Analist, 7 Altcoin İçin Hedeflerini Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Scott Melker, takip ettiği 7 altcoin hakkında konuştu.

YouTube’da 83.000 aboneye sahip olan Melker, yeni videosunda, satıcıların Ethereum’da 3.330 dolar seviyesinde tükendiklerinden bahsetti.

“Ama nihayetinde, ETH’nin 3.000 dolara tuttuğunu görmek istiyoruz. Bu, bu aralığın en iyisi… Ve şu anda bir, iki, üç, dört, beş, altı kere 3.330 doları geçemedi. Bunun üzerine çıkmak ve sonra yükselmeye devam etmemizi ummak istiyoruz.”

3.330 dolar seviyesinin üzerinde Melker, Ethereum’un 4.384 dolar hedefine yükselebileceğini tahmin ediyor.

Cardano’yu takip eden analist, 2,47 dolarlık direncin kırıldıktan sonra destek olarak yeniden test edildiği taktirde ADA için yolun açık olduğunu söyledi.

Analistin radarındaki bir diğer kripto para ise Binance Coin (BNB). Melker, kripto para borsası Binance’in yerel parası olan BNB’nin ağır direnç alanlarıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor, ancak bu konuda iyimser ve tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar yükseleceğini tahmin ediyor.

“Burada 570 ila 615 dolar arasında çok fazla direnç var, ancak sonuçta bu 691 dolara geri dönmeli.”

Sırada, kripto analistin, kilit bir seviyeye yükseldiği taktirde bir ralliyi ateşlemeye hazırlandığını söylediği diğer bir altcoin XRP var.

“Eğer 1,10 dolar tutarsa, fiyatın 1,50 dolara, 1,70 dolara, nihayetinde neredeyse 2 dolara çıkmasını beklemeliyiz. Sonrasını, o noktadan sonra anlayabiliriz.”

Polkadot (DOT) da analistin takip listesinde. Melker, DOT’un günlük zaman diliminde bir destek oluşturabileceğini vurguladı.

“Şimdi bu noktada 28 ile 31 dolar arasında çok güçlü bir direncimiz var. Şu anda gerçekten o alanın üzerine çıkmasını isterdim.”

Melker’in grafiğine göre, 31 doların üzerinde bir hareket yapması, DOT’u tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49 dolara taşıyabilir.

Merkezi olmayan borsa Uniswap’a gelince, kripto analisti, UNI’nin 30 dolar ve 44 dolar hedeflerine ulaşabilmesi için 27 dolar civarında çapraz bir direnç yaratması gerektiğini söyledi.

Melker’in radarındaki son altcoin ise Terra (LUNA). Melker, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağının, daha düşük zaman diliminde bir boğa modelinden çıktıktan sonra 50 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!