Cardano (ADA) 3,5 Dolar Olabilir! Sonraki Durak 5 Dolar Mı?

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstikrarlı bir yükselişin ardından Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde 3 doları aşması bekleniyor.

Yükselişin, çok yakında yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yapacak seviyede olması ve 3,5 dolara ulaşana kadar devam etmesi bekleniyor.

Cardano (ADA) fiyatı, 2,94 dolara kadar çıktıktan sonra şu anda hafif bir gerileme yaşıyor. 3 dolar seviyesini kırmak için birkaç başarısız girişimden sonra, ADA, hedefe erken ulaşmak için yeterli ivme biriktiriyor gibi gözüküyor. Fiyatta yüzde 12 ve işlem hacminde yüzde 27,44’lük büyük bir artışla ADA fiyatı şu andan itibaren 3 dolara yükselme potansiyeline sahip.

ADA fiyat grafiği, geri çekilmeleri geçersiz kılacak bir yükseliş modelini ortaya koyuyor. Fiyat bir boğa koşusunun sinyalini veriyor ve şu ana kadar zaten birkaç kez iyi bir yükseliş yakalamış durumda. Bununla birlikte, bu modelin bir sonucu olarak, fiyat sonunda 3 doların üzerinde yer alan bir seviyeye ulaşmak için yükselebilecek bir durumda. Ünlü kripto para analistlerinden biri olan TV Trader, ADA fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde 3,5 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

9 Saatlik Cardano (ADA) Grafiği. Kaynak: TradingView

Analist tarafından yayınlanan 9 saatlik grafiğe göre, fiyat sürekli olarak yükseliş modelini takip ediyor. Üstelik grafikte Elliot dalgaları da oluşmuş bulunmakta ve fiyat Elliot dalgaları ilkesinin 4. dalgasını tamamlıyor. Gelecek olan 5. dalga ise ADA fiyatının yükseliş eğilimini takip etme olasılığını kuvvetlendiriyor.

Öte yandan, MACD ve RSI gibi göstergelerin ikisi de yukarı yönlü bir ayrışmaya işaret ediyor. Bu nedenle, 3,5 dolar civarında bir yerde 3 doların üzerinde bir ATH yaratacak bir yükseliş trendi yaşanabilir. Tüm piyasa koşulları Cardano için yaklaşan bir boğa rallisine işaret ediyor. Bu nedenle, ADA, daha uzun bir zaman diliminde daha yükseğe çıkabilecek bir konumda bulunmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!