Ünlü Analist, Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak Dedi! Tarih Verdi!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) altı rakamlı seviyelere keskin bir ralli yapmadan önce son düzeltmesini nispeten kısa sürede bitirmesi gerektiğini söyledi.

Yeni bir YouTube videosunda Vays, BTC’nin son fiyat hareketinin, altı haftadan kısa bir süre içinde agresif bir şekilde 52.000 dolara yükselmeden önce lider kripto paranın 29.000 doların altına düştüğü ve yılın en düşük seviyesine gerilediği Temmuz’u anımsattığını söyledi.

“Temmuz ayında olanlara çok benzer bir ortamdayız. Eylül’ün ortasında olmamız bile çılgınca. Çok zaman geçti ve bu bana inanılmaz derecede benzer görünüyor… Yarın veya ertesi gün, bizi 43.000 dolar aralığına, ardından yukarıya doğru büyük bir takip ile götüren bir ani düşüş görmek istiyorum.”

Vays’e göre, Bitcoin’in kısa bir süreliğine düşmesi muhtemel ve yatırımcılara 40.000 dolar seviyesinin yakınında BTC satın alma şansı sunacak.

“Sadece bir dip daha geleceğini düşünüyorum… Bu desteğin kırılması çok muhtemel. Bu destekten kaç kez sektiğimiz gerçeğinden hoşlanmıyorum. Bunun biraz kısa vadeli bir destek olduğunu düşünüyorum. Bir düşüş daha ve bu hafta ortasında 40.000 dolar aralığındaki Bitcoin’i alma şansı.”

Bitcoin’in 40.000 dolarlık destek aralığından sıçradığını varsayarsak Vays, 2022’nin başlangıcından önce BTC’nin 100.000 dolarlık seviyeye giden bir yolu olduğunu söyledi.

“Ya önümüzdeki hafta 40.000 dolarlık bir dip gelir ya da Ekim ayının başlarına kadar sürüklenebilir ve ardından bu 50.000 dolarlık alanı Ekim ortasından sonuna kadar kırarız. Kasım başında 65.000 doları kırarız ve ardından muhtemelen Aralık sonunda 100.000 doların üzerine çıkarız. Bu yüzden hala Aralık’ta 100.000 doları kıracağımıza dair görüşümü koruyorum.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!