DeFi

Ünlü Analist Bu DeFi Altcoin’inin Hızlı Yükseleceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti, son birkaç hafta içinde hızlı bir şekilde satıldıktan sonra değerinin artabileceğine inandığı bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü adlandırıyor.

YouTube’da 438 bin aboneye sahip olan Investanswers kanalının sunucusu, paylaştığı yeni bir videoda, DeFi borç verme protokolü Aave’nin (AAVE) yönetişim token’ının Ocak 2021’den bu yana görülmeyen seviyelere düştüğünü söyledi.

“Sanki biri zamanı zamanı 16 ay geri almış. 200 günlük hareketli ortalamanın altında 120 dolar, ancak bu grafiği Polkadot ve diğerleriyle karşılaştırdığınızda, hemen hemen benzer oluklarını görüyoruz. Yani buradaki asıl mesele (ve bu zorlu kısım) birkaç hafta önce 240 dolardan işlem görüyordu. Şimdi 80 dolarda.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

AAVE, yazı yazılırken 85,82 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 60. sıradaki kripto varlık geçen hafta yaklaşık yüzde 15,5 düştü.

InvestAnswers sunucusu, önce Bitcoin’in (BTC) toparlanmasını beklediğini, ancak “önümüzdeki ay için” volatiliteyi tahmin ettiğini söyledi.

Analist, Aave‘nin neden hala yükseliş eğiliminde olduğunu da özetliyor.

“Aave hala en iyi gözetimsiz protokol. İşletmelerin ABD Doları, kripto para gibi stabilcoin’lerden geri dönüş almasına yardımcı olacak ve daha fazla işletmeden işletmeye hareket edecektir.

Diğer bir şey ise, hızlı hareket edebilir ve buradan 3x olan 240 dolara kadar çıkabileceğini söyleyebilirim. Piyasanın geri kalanı gibi aşırı satış baskısı yedi, ancak piyasa hızlı bir şekilde toparlanabilir.”

Ünlü Analist Bu DeFi Altcoin’inin Hızlı Yükseleceğini Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram