Ünlü Analist, XRP Fiyat Tahminini Açıkladı! ETH’nin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi!

XRP
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için hazırlandığını ve Ethereum’a olan talebin sağlıklı göründüğünü söyledi.

Twitter’da 249.600 takipçiye sahip olan ve Credible takma adıyla bilinen ünlü analist, XRP’nin Mart ayında yaklaşık 0,30 dolardan 2021 yılının en yüksek seviyesi olan 1,96 dolara yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini yansıtıyor gibi göründüğünü söyledi.

“Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna görüntüleri, daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısıdır. XRP için;

1. Konsolidasyon genişlemeden önce gelir.

2. Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur.”

Kaynak: Credible/Twitter

XRP senaryoyu takip ederse, Credible, takip eden fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto varlığını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolara geri götürebileceğini tahmin ediyor.

“10 dolar üstüne geçiş, genişlemenin bu sonraki ayağından gerçekleşmeyecek. Bu sonraki adım bizi yeni ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaklaştıracak ve belki biraz geçecektir. Bunu takip eden daha fazla konsolidasyon ve genişleme dönemi olacak.”

Credible, XRP’nin bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini ve mevcut değeri olan 1,09 dolardan en az yüzde 800’lük bir yukarı potansiyele işaret ettiğini ekliyor.

“Bu döngünün 10 doların üzerinde olmasını bekliyorum ancak ne kadar süreceğinden emin değilim, ideal olarak 20-30 dolar arasında bir seviyeye yerleşebilir.”

Ethereum’a bakıldığında Credible, alıcıların önemli destek seviyelerine her ulaştığında önde gelen akıllı sözleşme platformunun yerel kripto para birimini almak için hızlı olduklarını söylüyor.

“Tedarik geri kazanımımızı sürdürdüğümüz için burada ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli talep alanlarına düşüşler hızla satın alınıyor. Yeni ATH’ye ulaşmak için almaya devam edin.”

Kaynak: Credible/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!