SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü CEO Öyle Bir SHIB Fiyat Tahmini Yaptı Ki!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PAC Protokolü CEO’su, Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu fiyatının potansiyeli hakkındaki görüşlerini Twitter’dan paylaştı.

İkinci en büyük memecoin’in 0,001 dolara ulaşabileceğini ancak 1 dolar seviyesine ulaşamayacağına inanıyor.

SHIB 0,001 Dolar Olabilir!

Gokhshtein, Shiba Inu’nun 1 dolara ulaşabileceğini düşünmediğini tweet’ledi, ancak bunun 0,001 dolar seviyesine ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi.

Yorum dizisinde, SHIB hayranları, bu yaklaşım için kendisine kızdı ve SHIB’nin geliştirici ekibinin henüz token için ek bir yanma mekanizması açıklamadığını hatırlattı.

“İnsanlar SHIB Sayesinde BTC ve ETH’ye Girecek”

Daha önceki bir tweet’te, ünlü CEO, Shiba Inu’nun ana potansiyelinin ve popülaritesinin, kripto pazarının devleri Bitcoin ve Ethereum’a çok sayıda amatör yatırımcıyı çekebileceğine inanıyor.

Tweet’i, Shiba’nın SOL, MATIC ve COMP ile birlikte Robinhood’da listelendiği ve platformun bu konuda resmi bir açıklama yapmadan önce sızdırıldığı haberiyle kışkırtıldı.

Gokhshtein’e göre Robinhood tarafından listelenecek bir sonraki kripto para, trend olan ApeCoin olabilir.

Geçen yıl Ekim ayında Gokhshtein, lider memecoin olan Dogecoin ile ilgili benzer bir görüş dile getirdi. O zamanlar DOGE’nin birçok insanı Bitcoin’e getirdiğini belirtti.

Shib, Robinhood tarafından SHIB Ordusunun sevincine eklendi. 12 Nisan’da haber açıklandığında, token’ın fiyatı yüzde 20’den fazla yükseldi. Bununla birlikte, kripto paranın geçen yılın Ekim ayı sonlarında vurduğu 0,00008845 dolarlık tarihi zirvenin yüzde 69,90 altında kalıyor.

Ünlü CEO Öyle Bir SHIB Fiyat Tahmini Yaptı Ki!