Ünlü Milyarder Bitcoin Aldığını Açıkladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Orlando Bravo, Bitcoin’e sahip olduğunu ve kripto para birimi konusunda çok iyimser olduğunu söyledi.

Özel sermaye şirketi Thoma Bravo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Orlando Bravo, kendisinin bir Bitcoin yatırımcısı olduğunu ve kripto para biriminin kurumsal olarak benimsenmesiyle yıllar içinde değerinin artacağına inandığını söyledi.

Orlando Bravo, Çarşamba günü CNBC’nin Delivering Alpha konferansında konuştu.

Kriptoyu nasıl sevmezsin? Kripto harika bir sistem. Merkeziyetsiz. Ve gençler kendi finansal sistemlerini istiyorlar.

Bravo,

“Hangi protokole veya hangi sistem üzerine inşa ettiğinize bakılmaksızın, temel blok zinciri teknolojisi çok güçlü olabilir ve bazen veri tabanlı yazılımlardan daha iyi kullanım durumları sağlayabilir” dedi.

Özel sermaye şirketi kısa süre önce, 18 milyar dolar değerindeki kripto para borsası FTX Trading için bir B Serisi bağış kampanyasına katıldı. Bravo, kişisel olarak Bitcoin’e de yatırım yaptığını açıkladı.

“Benim için oldukça basit. Gelecekte bugünden daha fazla insan kullanacak ve daha yerleşik hale gelecek. Kurumlar oraya yeni gitmeye başlıyor ve bu gerçekleştiğinde, yıllar içinde önemli ölçüde artacağını düşünüyorum. Çok iyimserim.”

Daha fazla kurum dijital varlığa ilgisini artırdıkça, BTC fiyatı bu yılın başlarında rekor seviyelere ulaştı. PayPal ve Fidelity gibi büyük finans şirketleri kripto para birimine geçiş yaparken Square ve MicroStrategy gibi şirketler BTC satın almak için kendi bilançolarını kullandılar. Morgan Stanley, müşterilerine BTC fonları sunan ilk bankalar arasındaydı ve Goldman Sachs hemen ardından kendi duyurusunu paylaştı.

Bravo, siber güvenlik şirketlerinde büyük bir fırsat gördüğünü ve yazılım sektöründeki değerlemenin makul olduğunu söyledi.

“Bu sadece saldırıya uğrama tehdidi değil. Çoğu durumda kurumsal müşterilerin daha hızlı dijital dönüşüme geçmesini engelleyen şey siber güvenlik.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!