Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Milyarder, Bitcoin Hakkındaki Düşüncesini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bridgewater Associates’in kurucusu Ray Dalio, yakın tarihte bir podcast’e konuk oldu ve Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Amerikalı milyarder, geçen yıl dünyanın en büyük kripto para birimi konusundaki tutumunu değiştirdi ve Mayıs ayında BTC sahibi olduğunu açıkladı.

Dalio, bir başka milyarder olan Bill Miller ile mal varlığının yüzde 1-2’si ile Bitcoin’e yatırım yapma konusunda aynı fikirdeler.

Portföy çeşitlendirmenin büyük bir savunucusu olmaya devam eden Dalio, piyasalarda rekabet etmenin Olimpiyatlarda rekabet etmekten daha zor olduğunu söyledi.

Kripto topluluğunun pek çok üyesi, Dalio’nun değişen dünya düzeni hakkındaki yeni kitabını, Bitcoin için 550 sayfalık bir reklam olduğunu düşünüyor.

Bridgewater Associates’in kurucusu Ray Dalio, podcast sırasında Bitcoin ile ilgili düşüncesi sorulduğunda ise Bitcoin hakkında öfkeli olmadığını ve fiyat konusunda ise ne ayıların ne de boğaların hakim olduğunu belirtti.

Ünlü Milyarder, Bitcoin Hakkındaki Düşüncesini Açıkladı!