Uzman Analist, Bu 3 Altcoin İçin Ayı Uyarısında Bulundu!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanında uzman olan kripto para analisti, piyasa değerine oldukça büyük olan 3 altcoin’in büyük düşüşler yaşayabileceğini söyledi.

Twitter’da 242 bin takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla tanınan uzman analist, stabilcoin protokolü Terra (LUNA) için büyük bir düşüş öngörüyor. Capo, 40 ila 45 dolar arasında bir satın alma fiyatı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Analist, Terra’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 104 doların üzerine çıkması durumunda düşüş tezinin geçersiz olacağını söylüyor.

Fon2K Ivibe6H4H
Kaynak: Cryptocapo_/Twitter

LUNA, yazının yazıldığı sırada 89,95 dolardan işlem görüyor.

Sırada akıllı sözleşme blok zinciri Fantom (FTM) var. Capo, FTM’nin yükseliş piyasası yapısının artık ayakta kalmaması ve Fantom’un son zamanlarda kısa süreli bir toparlanma yaşadığı gerçeği temelinde düşmesini beklediğini söyledi.

“FTM

Boğa piyasası yapısı bozuldu ve şimdi pivotu direnç olarak yeniden test ediyor.

Daha yüksek dip oluşumu.

Yukarı doğru düzeltici hareket (ölü kedi sıçraması).

Hala önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,60 dolar bekliyorum.”

Foh135Zwqaekv60
Kaynak: Cryptocapo_/Twitter

FTM, yazının yazıldığı sırada 1,39 dolardan işlem görüyor.

Capo’nun takip ettiği bir diğer kripto para ise Cardano (ADA). Kripto stratejisti, ADA 0,15 dolara düştüğünde Cardano’nun yükselişe geçireceğini söyledi.

“ADA’da 0,15 dolardan yükseliş gerçekleştirecek. ADA’da 2,58 dolardan düşüş yaşayacak. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.”

ADA, yazının yazıldığı sırada 1,13 dolardan işlem görüyor.

Uzman Analist, Bu 3 Altcoin İçin Ayı Uyarısında Bulundu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.