10 Ekim Bitcoin SV, Ontology, Decred Fiyat Analizi

Bitcoin SV
Bitcoin SV
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, yalnızca birkaç saat içinde 11.235 $’a düşmeden önce 11.498 $’a yükseldi. Aslında, Bitcoin’in yükselişi, alanın tırmanışındaki diğer kripto varlıklarını da gördü, kısa düşüşü ise ayak izlerini takip eden diğer varlıklara katkıda bulundu. Bitcoin SV ve Decred, son zamanlarda grafiklerinde güçlü kazançlar kaydederken, Ontology de bir miktar yükseliş ivmesi kaydetti.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin SV

Bitcoin Sv, Ontology, Decred Price Analysis: 10 October

Bitcoin SV’nin birkaç gün boyunca daha yüksek düşüşler kaydettiği ve 157 $ destek seviyesinden sıçradığı görüldü. Bitcoin’in son dalgalanması buna yardımcı olurken, Bitcoin’in küçük geri çekilmesi, piyasadaki kararsızlığa katkıda bulundu.

Bunu, yazım sırasında henüz kapanmamış olmasına rağmen bir düşüş mumu izledi.

Bununla birlikte, OBV’de gösterildiği gibi, son yükseliş trendinin bazı alıcıların ilgisini çektiğine dikkat edilmelidir. Ayrıca, fiyat grafiklerde yükselirken satış baskısının düşüş trendi kırıldı.

Ontology

Bitcoin Sv, Ontology, Decred Price Analysis: 10 October

Ontology 0,54 dolar seviyesinde güçlü bir destek bulabildi. Ancak, piyasadaki satış baskısından kurtulamayan Eylül başındaki yükselişle birlikte Ağustos sonundan bu yana düşüş eğilimi gösteriyor.

Bu, RSI tarafından ayın çoğunda 50 rakamının altına indiği için vurgulandı. Aslında, ONT en son sıçramasında %12 oranında arttığı için ivme ile yukarı doğru hareket etti.

Bu %12’lik kazanç, fiyatın daha düşük seviyelere ulaştığı ancak momentum göstergesinin (RSI) daha yüksek düşüşler yaptığı bir yükseliş sapmasının (beyaz) arkasında gerçekleşti.

Yazım sırasında, Bitcoin’in volatilitesi kısa vadede altcoin piyasasını her iki yönde de itebilir.

Decred

Bitcoin Sv, Ontology, Decred Price Analysis: 10 October

Son zamanlardaki bir mumda 14 dolara çıkan fitil, kripto varlık için olağanüstü bir işlem hacmi gördü. Ancak mum yalnızca 12.6 dolardan kapanabildi. Yazım sırasında fiyat, desteği 12.3 $’da yeniden test ediyordu.

Osilatör, kripto varlık için güçlü bir yükseliş ivmesi kaydetti. Ayrıca, DCR’nin ters çevrilmiş seviyenin yeniden test edilmesinden sonra daha fazla kazanç elde etmesi mümkündü.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu yukarı yönlü kırılma, DCR’nin düşük volatilite ve işlem hacmine sahip olduğu yaklaşık iki haftalık konsolidasyondan sonra gerçekleşti.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.