15 Ekim Cardano, Waves ve Enjin Fiyat Analizi

fiyat analizi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Enjin, önemli destek seviyelerinin altına düşerken kayıpları kaydetmeye devam ediyor. Waves ticaret grafiklerinde ağır alım baskısı kaydettikten sonra yükselişini sürdürdü. Cardano, aksine, birkaç gün önceki yükseliş trendini tekrarlayabilirdi.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Aslında Enjin’in, grafiklerde daha fazla düşüş trendi ile karşılaşabilecek bir düşüş dikdörtgen modeli oluşturduğu görüldü.

Cardano fiyat analizi

Cardano bu yazıyı yazarken 3,38 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti ve Messari’nin listelerinde 9. sırada yer aldı.

Cardano’nun tablolarındaki MACD, MACD çizgisi Signal çizgisinin üzerine çıkarken yükseliş sinyali veriyordu. Ayrıca, Parabolik SAR’ın noktalı işaretlerinin fiyat mumlarının altına yerleştirilmesi de grafiklerde bir yükselişe işaret etti.

Bu son yükseliş daha fazla ivme kazanırsa, Cardano’nun 11 Ekim trendini tekrarlayarak 0.107 $’dan genel direncini kırması bekleniyor.

Waves fiyat analizi

Yazının yazıldığı sırada, Waves 2,62 dolarlık bir fiyattan işlem görüyordu ve kripto para birimi grafiklerde yükseliş ivmesi kaydetti.

Aslında, kripto para biriminin fiyatı önceki işlem seansında 2,43 dolar ve 2,52 dolarlık iki destek seviyesinin üzerine çıktı ve yatırımcılarına neredeyse %4 getiri sağladı.

Bollinger bantlarının kaydettiği farklılaşma, grafiklerde yüksek volatiliteye işaret etti. Daha büyük fiyat trendi de yükselmeye devam etti ve fiyat seviyeleri BB’nin üst bantlarını işlemeye başladı.

Awesome Osillator de açıkça boğaların yanında yer aldı ve sıfırın üzerinde yeşil kapanış çubukları, birkaç ticaret seansı için yükseliş trendinin devam ettiğini gösteriyor.

Enjin fiyat analizi

Enjin geçen hafta 0.156 $ işaretinin üzerinde işlem görüyordu. Bununla birlikte, düşüş piyasası ivmesi, fiyatı kısa süre sonra 0.150 $’lık acil desteğine doğru itti.

Piyasa oynaklığını ölçen teknik bir gösterge olan Ortalama Gerçek Aralık (ATR), son üç günde görülen sürekli düşen volatilite seviyeleri ile önemli bir düşüşe işaret etti.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI), satın alma baskısında bir artışla işaretlendi. Yazı yazılırken RSI nötr 50-işaretine doğru yükseliyordu. Aslında bu seviye, 0,153 dolarlık direnç seviyesine doğru bir fiyat artışıyla aynı zamana denk geldi.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca, sürekli düşüş trendinden ve acil destek ve direnç seviyeleri arasındaki en son fiyat dalgalanmasından da bir model ortaya çıktı. Enjin için ticaret grafikleri, fiyatları daha da aşağı çekebilecek bir düşüş dikdörtgen modelinin oluşumunu ima etti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!