BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,523.04
+0.21%
$2,945.88
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$23.22
-0.26%
$362.57
-0.87%
$5.08
-1.28%
$4.12
-0.84%
$40.03
-0.99%
$42,520.41
+0.2%
$2,945.69
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$1.00
0%
$1,081.98
-1.48%
$229.16
-0.39%
$48.61
-0.23%
$116.98
-1.05%

16 Ekim Tezos, IOTA ve Crypto.com Coin Fiyat Analizi

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bitcoin kendi konumunu pekiştirirken piyasanın altcoinlerinin çoğu çizelgelerde değer kaybettikten sonra, yazının yazıldığı sırada düzeltmeler genel olarak norm gibi görünüyordu. Tezos, IOTA ve Crypto.com Coin gibi altcoinler Bitcoin’in hareketinin arkasına tırmanırken, bu altcoinler kısa süre sonra düzeltme dalgası geldiğinde aşağı inmeye başladı. Bununla birlikte, bu kripto para birimlerinden herhangi birinin yazı yazılırken düşüş eğiliminde olduğunu öne sürmek için henüz çok erken.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Tezos fiyat analizi

16 Ekim Tezos, IOTA ve Crypto.com Coin Fiyat Analizi 1 - Tezos PA 12

CoinMarketCap’te yazı yazılırken 17. sırada yer alan Tezos, son iki ayda fiyat listelerinde önemli kayıplar kaydetti. Aslında, XTZ Ağustos ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğinden, kripto para birimi değerinin %50’sinden fazlasını kaybetti. XTZ’nin yukarıda bahsedilen kayıpları, 13 Ağustos’taki ATH’ye ulaştığından beri kripto para biriminin keskin düşüş trendi ile noktalandı.

Geçtiğimiz hafta Tezos, grafiklerde %14’lük önemli bir yükseliş gösterirken, düzeltmeler kısa süre sonra kripto para biriminin değerini %8’in üzerinde düşürdü. Ancak, bu tür düzeltmelere rağmen Tezos, yazı yazılırken hala %61 YTD getirisi kaydetti.

XTZ’nin teknik göstergeleri, son zamanlarda değer kaybına rağmen piyasada belirli bir yükselişin altını çizdi. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça altındayken, MACD çizgisi grafiklerde Sinyal çizgisinin üzerindeydi. Bununla birlikte, ikincisinin düşüş eğilimi gösterdiği ve yakında trendin tersine dönebileceği belirtilmelidir.

IOTA fiyat analizi

16 Ekim Tezos, IOTA ve Crypto.com Coin Fiyat Analizi 2 - IOTA PA 10

Coinzilla Banner (728x90)

IOTA’nın fiyat hareketleri, kendi düzeltmelerini kaydetmeden önce Bitcoin’in grafiklerdeki hareketine benziyordu.Aslında, yazı yazılırken, IOTA,  Ağustos 2020 ortasındaki en yüksek seviyelerinin çok altında olduğu Temmuz 2020 seviyelerindeki ticarete geri döndü.

Hakim piyasa eğilimleri büyük ölçüde düşüş eğiliminde kalırken, grafiklere bakıldığında, IOTA’nın düşüş trendinin bir süredir kripto para birimi ticareti ile bir miktar durduğu ortaya çıktı.

Aynı şey, Bollinger Bantlarının ağzının tekdüzeliğiyle de kanıtlandı. Bu ilginç bir bulgu, çünkü IOTA geçen hafta oldukça dalgalıydı. Dahası, Chaikin Para Akışı, IOTA tırmandığında 0.20’yi hızla geçerken, düzeltmeler içeri girer girmez düştü.

IOTA, kurucu ortak Serguei Popov’un IOTA 3.0’ın “tamamen parçalanacağını” açıklamasından birkaç gün önce haberlerde yer aldı.

Crypto.com Coin fiyat analizi

16 Ekim Tezos, IOTA ve Crypto.com Coin Fiyat Analizi 3 - CRO PA 4

Crypto.com Chain’in yerel tokenı olan CRO, birkaç ay öncesine kadar, piyasanın en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biriydi. CRO haftalarca keskin bir yükselişe dikkat çekerken, piyasanın geri kalanı güçlenmek ve konsolide etmek için mücadele etti.

Bununla birlikte, son iki ayda, yukarıda belirtilen yükseliş eğilimi, yatay hareket ediyor. Ancak fiyat listelerinde keskin düşüşler nedeniyle bu hareket kesintiye uğradı.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Crypto.com Coin’in teknik göstergeleri, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım bölgesine yakın bir yerde yer alıyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.