featured

30 Ekim XRP, Monero ve Synthetix Fiyat Analizi: Yön Nereye Evrilecek?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tek günlük muazzam bir düşüş kaydeden yatırımcılar, Synthetix pazarında bir kan gölüne uyandılar. Yazının yazıldığı sırada dijital varlık neredeyse %20’lik bir kayıp kaydetti.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Monero, teknik göstergeleri oldukça düşüş eğilimi gösterdiği için satın alma momentumunda zayıflık gösteriyordu. XRP de piyasa genelindeki düşüş eğilimlerini takip etmeye devam ederken son kayıplarını bildiren bir düşüş eğilimi olasılığına dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

XRP fiyat analizi

Yazının yazıldığı sırada XRP, destek seviyelerinin ikisinin altına düştü ve direnç seviyelerini 0,241 $ ve ardından 0,239 $ seviyelerine çevirdi. Fiyat hareketi, son zamanlarda Bitcoin’de ve uluslararası piyasalarda görülen düşüş eğilimlerini takip etti.

Dijital varlık, teknik göstergelerinden güçlü bir satış duyarlılığı kaydetti. Düşüş dalgalanmasının ardından, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına daldı ve her ikisi de yazım sırasında anında sıfır seviyelerinin altında görüldü.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi de aşırı satım bölgesinin üzerinde gezinirken zayıf bir alım baskısı kaydetti. Trend çizgisinin altındaki bir kırılma, 0.237 $’lık bir sonraki desteğe kadar başka bir satışı teyit edebilir.

Monero fiyat analizi

Monero dünden bu yana neredeyse %3,5 düştü ve yazım sırasında 121.84 $’dan işlem gördü.

Aroon göstergesinin düşüş sinyali de XMR’nin son kayıplarıyla aynı zamana denk geldi. Mumun üzerindeki Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri, devam eden bir düşüş trendi olasılığını da ortaya koydu.

XMR boğaları 122.12 $’lık direnç anında kontrolü ele alamazsa, satış ivmesi daha da devam edebilir.

Synthetix fiyat analizi

Yaklaşık %20 oranında önemli ölçüde düşüş gösteren tek günlük ağır bir kayıp, dijital varlığı 2,958 dolarlık destek seviyesine doğru itti. Grafikler, 3,4 dolar seviyesinin altında bir kırılmanın görüldüğü azalan bir üçgen oluşumunun (sarı) düşüş modelini açıkça gösteriyor.

Yazım sırasında Synthetix, alt Bollinger bantlarında işlem görüyordu. Bantlarda görülen farklılaşma, açıkça ayıların yanında yer alan yüksek volatilite seviyelerine işaret ediyordu.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Önümüzdeki birkaç alım satım seansında, boğalar temel destek seviyeleri etrafındaki kanamayı durdurmada başarısız olduklarından dijital varlığın biraz daha fazla satış baskısı yaşaması muhtemel.

30 Ekim XRP, Monero ve Synthetix Fiyat Analizi: Yön Nereye Evrilecek?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.