AAVE Dahil Bu 3 Altcoin Patlayabilir: Başarılı Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasası dibini çivileyen popüler bir kripto analisti, Aave (AAVE) ve Ethereum (ETH) rakibi olan bu 2 altcoin’in patlamasını beklediğini söylüyor.

Twitter’da 205.400 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borçlanma protokolü Aave’nin yüzde 84’lük devasa bir düşüşün ardından bir yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının gerçek bir olasılık olduğunu söyledi.

“Şu anda bunun gibi güzel grafikler bulmak aslında oldukça kolay, ancak gerçekten bu DeFi varlığını tekrar satın alıyorum. Çok düştü ama böyle devam etmeyecek.

Tüm kalbimle, önümüzdeki 12 ayın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.”

Fo4R28Daiailqps
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, Aave 181 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir hareket, Aave’nin yüzde 257’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Analistin altcon listesinde sonraki sırada, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi olan Avalanche (AVAX) var. Smart Contracter, AVAX’ın bir çıkış için hazır olduğuna inanan diğer analist TheGhost’un değerlendirmesine katıldığını söyledi.

Yazının yazıldığı sırada, Avalanche 93,78 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter’ın listesinde son sırada ise, merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zinciri olan Algorand (ALGO) var. Kripto strateji uzmanına göre, ALGO’nun yükseliş momentumunu 1 doların üzerinde sürdürdüğünü söyledi.

“Bence iyi görünen 1,50-1,60 dolar arasında işlem yapabilirsiniz.

Bundan çok daha yüksek spekülasyonlar yapmaktan emin olmazdım.”

Algorand, yazının yazıldığı sırada 0,94 dolardan işlem görüyor ve bu da analistin hedefine yaklaşık yüzde 70’lik bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

AAVE Dahil Bu 3 Altcoin Patlayabilir: Başarılı Analist Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.