Aynı Bitcoin Sinyali Tekrar Görüldü! Yükseliş Yaklaşıyor Mu?

bitcoin sinyali
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti önemli Bitcoin sinyalinin tekrar görüldüğünü farketti ve buna dikkat çekti.

En değerli kripto para olan Bitcoin 2019 yılında çok büyük bir yükseliş yaşadıktan sonra aldığı değerin yarısını kaybederek 7000 dolar bandına düştü.

Bitcoin’in aylar süren Boğa trendi (Yükseliş trendi) sonrası düşmesi tahmin ediliyordu ve yılın sonuna yaklaşırken ünlü kripto para analistinden bu konu hakkında pozitif bir haber geldi.

Bitcoin’de yüzde 330 artış

Analist Wolf of All Streets bu konu hakkında yayınladığı tweet dizisinde, Stokastik RSI (StokRSI) indikatörünün (teknik analiz grafiği) tekrar aşırı satış bölgesine girdiğini doğruladı. Bu durumun BTC’nin 20.000 dolara çıkmasından sonra dört defa görüldüğünü açıklayan analist, ilk olarak Bitcoin’in 2018 yılı ortasında 6.400 dolardan 9.900 dolara çıktığını, ikinci olarak BTC’nin 2018’den 2019 yılı Haziran ayına kadar olan sürede yüzde 330 yükseliş yaşadığını ve üçüncü olarak Bitcoin’in 2019 yılı içerisinde 7.400 dolardan 10.400 dolara çıktığını belirtti.

Kripto para analistinin bu tahmini doğru çıkarsa eğer Bitcoin 2020 yılına büyük bir yükseliş ile işlem görmeye başlayabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!