Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Launchpad’de Voxies (VOXEL) Satışı Başlıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Binance Launchpad’deki 25. projesi olan, Voxies’i (VOXEL) duyurmaktan heyecan duyuyor.

Voxies (VOXEL) için satış, Launchpad katılım formatında olacak ve 8 Aralık günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kayıt altına alınmasıyla başlanacaktır.

Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 8 Aralık günü saat 03.00’ten (TSİ) 15 Aralık günü saat 03.00’e (TSİ) kadar 7 gün süreyle kayıt altına alacak. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce Binance tarafından duyurulduğu gibi Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 7 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve VOXEL Token satışına katılabilirsiniz.

Voxies Token Satışının Detayları:

  • Token Adı: Voxies (VOXEL)
  • Launchpad Üst Sınırı: 6 milyon dolar
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 15 bin dolar (75.000 Voxies Token)
  • Toplam Token Arzı: 300 milyon VOXEL
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token Adedi: 30 milyon VOXEL (Toplam Token Arzının yüzde 10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 VOXEL = 0,2 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir.)
  • Token Satış Formatı: Katılım ile
  • Desteklenen Kripto Para Birimi: Yalnızca BNB

Katılım Zaman Çizelgesi:

Hazırlık Dönemi: 8 Aralık günü saat 03.00’ten (TSİ) 15 Aralık günü saat 03.00’e (TSİ) kadar sürecektir. Bu süre zarfında, 7 günlük dönem boyunca kullanıcı BNB bakiyeleri her gün alınan saatlik anlık görüntüler ile hesaplanacaktır.

Bu 7 gün zarfındaki nihai ortalama günlük BNB bakiyenize göre daha sonra tahsis edebileceğiniz maksimum BNB miktarı belirlenecektir.

Katılım Dönemi: 14 Aralık günü saat 09.00 (TSİ) ile 14 Aralık günü saat 12.00 (TSİ) arasında: Katılımlar, bu süre boyunca hak kazanan tüm kullanıcılar için 4 saatliğine açılacaktır. Kullanıcılar BNB’lerini tahsis etmeden önce, Token Satın Alma Sözleşmesi’ni de imzalamak zorundadırlar.

BNB’lerinizin tahsis edildikten sonra kilitleneceğini, nihai token dağıtımına kadar BNB’lerinizin kilidini açamayacağınızı ve BNB’lerinizi transfer, çekim veya alım satım gibi işlevlerde kullanamayacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Hesaplama Dönemi: 14 Aralık günü saat 12.00 (TSİ) ile 14 Aralık günü saat 13.00 (TSİ) arasında: Katılımlar kapanacak ve alınacak token miktarlarının hesaplanmasına başlanacaktır.

Nihai Token Dağıtımı: 14 Aralık günü saat 13.00’da (TSİ): Alacağınız token miktarı hesaplanacak ve buna karşılık gelen BNB tutarı daha önce kilitlenmiş olan BNB bakiyenizden düşülecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra hem VOXEL hem de BNB token’larınız spot cüzdanınıza transfer edilecektir.

Hala Binance hesabınız yoksa eğer buraya tıklayarak kayıt olabilir, yüzde 20 komisyon indirimi kazanabilir ve VOXEL Token satışına katılabilirsiniz.

Voxies Token (VOXEL) hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Binance’ın “Binance Launchpad’de Voxies Token (VOXEL)” resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Launchpad’de Voxies (VOXEL) Satışı Başlıyor!