Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin Ayı Piyasasında Mı? Başarılı Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) yakın zamanda fiyat durgunluğunun devam edeceğini düşündüğünü söyledi.

YouTube’da 687.000 aboneye sahip olan başarılı analist Benjamin Cowen, Bitcoin’in, 20 haftalık basit hareketli ortalamadan (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamadan (EMA) türetilen bir piyasa göstergesi olan boğa piyasası destek bandının çok gerisinde kaldığını söyledi.

BTC şu anda 41.834 dolardan işlem görüyor ve bu, 20 haftalık SMA (52.400 dolar) ve 21 haftalık EMA’nın (49.600 dolar) çok altında olduğu bir seviye anlamına geliyor.

“Ne olduğunu söylemem daha iyi olur.

Piyasa şu anda düşüşte.”

Bu yılın ilk çeyreğine gelince, kripto analisti BTC’nin önümüzdeki aylarda büyük yükselişler yapamayacağını söyledi.

“Daha fazla düşüş anlamına gelip gelmediği, 40 bin doları tekrar test ettiğimiz anlamına gelip gelmediği, en iyi durum senaryosu anlamına gelip gelmediği, 50 bin doların üzerine çıkıp çıkmayacağımız anlamına gelip gelmediği… İstediğinizi düşünebilirsiniz, hangi yönden bakarsanız bakın ilk çeyrekte parabolik bir yükseliş olmayacağını düşünüyorum.

30.000 ile 60.000 dolar arasında değişen piyasa yapısını oluşturmaya devam edip boğa piyasası destek bandının üzerine çıktıktan sonra o bölgeyi destek olarak tutup ardından yükseliş trendine girmek daha önemli bir durum.”

Bitcoin Ayı Piyasasında Mı? Başarılı Analist Açıkladı!