DOGE

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin (BTC), DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 25 Mayıs

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Keskin hareketlerin ardından kripto piyasası bugün yatay işlem görüyor.

Kripto
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Bitcoin (BTC) oranı son 24 saatte yüzde 1 artış gerçekleştirdi.

BTC
Kaynak: TradingView

Saatlik grafikte Bitcoin (BTC) yükseliş bölgesine geri dönmeye çalışıyor. Satın alma işlem hacmi yükselirse ve fiyat seviyesi 30.000 dolara geri dönebilirse, direncin kırılmasını görme şansımız var.

Orta vadeli bakış açısından, Bitcoin (BTC) 30.000 dolara geri dönmeye çalışıyor. Ayrıca, satış işlem hacmi düştü, bu da ayıların inisiyatiflerini kaybettiği anlamına geliyor. Fiyat seviyesi, ay sonuna kadar belirtilen seviyeye geri dönebilirse, lider kripto para birimi için Haziran ayı yükseliş ile geçebilir.

BTC
Kaynak: TradingView

Daha büyük zaman diliminde, olası keskin hareketler açısından önemli diyebileceğimiz hiçbir şey değişmedi. Şu anda, 31.000 dolara ve fiyatın ona yaklaşma şekline çok dikkat etmek gerekiyor. Boğalar bu fiyat seviyesine ulaşabilirse, büyüme kısa süre içinde 32.950 dolara kadar devam edebilir.

DOGE/USD

DOGE oranı ise son bir günde yüzde 0,53 oranında düşüş yaşadı.

DOGE
Kaynak: TradingView

DOGE, 0,0711 dolarlık destek ile 0,10 dolarlık direnç arasındaki geniş aralığın ortasında işlem görmeye devam ediyor.

Hacim düşük kalmaya devam ettiği için, fiyatın önümüzdeki birkaç gün içinde 0,08 ila 0,09 ABD doları aralığında işlem görmeye devam etmesi muhtemeldir.

DOGE, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,082 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SHIB/USD

DOGE’nin düşüşünü yüzde 0,47 ile SHIB izledi.

SHIB
Kaynak: TradingView

Fiyat seviyesi 0,000011 dolar desteğine yakın olduğu için SHIB, DOGE’den daha fazla düşüşte görünüyor. Düşüş devam ederse, önümüzdeki hafta 0,000010 dolardan hayati seviyeye bir düşüş görme şansı var.

SHIB, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,00001160 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bitcoin (BTC), DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 25 Mayıs