Bitcoin (BTC)

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin (BTC) Yine Düştü! Kritik Seviyeler Neresi? I İbrahim COŞAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) günlük grafikte Golden Cross (Altın Kesişim) onaylandı. Fakat 6 gündür 25000 – 25300 dolar bölgesini test etmesine rağmen maalesef kıramadı.

Eğer 25300 dolar seviyesi kırılırsa 28000 dolar hedefinin gelmesi zor olmayacaktır.

Bitcoin Analizi
Kaynak: TradingView

Önümüzde 2 farklı önemli senaryo var:

1-) İyi Durum Senaryosu

Golden Cross onaylandığı için eğer 25300 dolar seviyesinde kırılım gelirse bu ciddi bir boğa koşusunun başlangıcı olabilir. Golden Cross yatırımcılar ve piyasa katılımcıları arasında yükseliş ve boğa piyasası sinyali olarak değerlendirilir.

2-) Kötü Durum Senaryosu

25300 dolar kırıldıktan sonra 28000 dolara kadar pump yapıp ardından yüzde 50-60’lık çok ciddi bir düzeltme görebiliriz.

Güncel Destek Seviyelerimiz: 23300-22300-21000 dolar

Güncel Direnç Seviyelerimiz: 25300-28000-30000 dolar

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız ücretsiz Telegram kanalıma hala katılmadıysanız buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Bu seviyeler çok önemli mutlaka bu seviyeleri takip ederek pozisyon alın, işinize yarayacaktır. Burada en kritik seviyeler aşağıda 21000 dolar, yukarı 28000 dolar seviyeleridir. Aşağı yönlü olarak 21000 dolar seviyesi kırıldığında bu bizi tekrar ayı piyasasına sokabilir. Eğer yukarı yönlü olarak 28000 dolar seviyesi kırılırsa bu boğa koşusunu başlatabilir.

Yaklaşık 20 dakikalık bir YouTube videosu çektim. Bu grafiği ve kritik seviyeleri doğrudan ekran üzerinde çok detaylı anlattım. “BİTCOŞAR” YouTube kanalımıza yüklediğim “🚨 #Bitcoin’de Neler Oluyor? Bundan Sonra Ne Olacak? Golden Cross Geldi Mi? I İbrahim COŞAR” adlı en son videomu şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu 20 dakikalık analiz videomun ilk yarısında kısa vadeli Bitcoin Analizi ve diğer yarısında ise uzun vadeli olarak Bitcoin Analizi yer alıyor. Çok önemli olduğunu düşündüğüm başka bir yerde göremeyeceğiniz 3 adet çok önemli grafiği de sizlerle paylaşarak o grafikler üzerinden de çok detaylı açıklamalar yaptım. Aşağıya videomun linkini bıraktım, izleyebilirsiniz. Bitcoin ile ilgilenen arkadaşlarınızla mutlaka bu videomu paylaşın. Videomu gerçekten faydalı bulduysanız beğenmeyi, yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.

Bitcoin (BTC) Yine Düştü! Kritik Seviyeler Neresi? I İbrahim COŞAR