featured

Bu 3 Altcoin Büyük Bir Düzeltme Yapabilir! Başarılı Analist Uyardı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı kripto para analisti, piyasadaki toparlanmaya rağmen bu 3 altcoin’in büyük düşüşler yaşayacağını düşünüyor.

Twitter’da 171.500 takipçiye sahip olan ve Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, özel token ve merkezi olmayan uygulama oluşturma platformu Waves’in 20 dolara kadar düzeltme yapabileceğini söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“WAVES: İyi geceler deyin.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Waves şu anda 30 dolardan işlem görüyor ve Altcoin Sherpa’nın hedefi yüzde 35 potansiyel bir aşağı yönlü harekete tekabül ediyor.

Sırada, Bored Ape Yacht Club’ın değiştirilemez token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan APE var. Altcoin Sherpa’ya göre, APE mevcut fiyatının yaklaşık yüzde 17,5 altında olan 9,50 dolara geri dönebilir.

“APE: Çok uzaklardayım; bunu çok daha düşük bir fiyata satın almaya istekli olacaktır.

8 dolardan alabilirim. Ancak 9,50 dolardan bir tepki almalı.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

ApeCoin, yazının yazıldığı sırada 11,66 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca kurumsal çözümler için akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri olan Zilliqa’yı (ZIL) yakından takip ediyor. ZIL’in sadece birkaç gün içinde 0,05 dolardan 0,218 dolara yüzde 375’lik devasa bir ralli gerçekleştirdikten sonra 0,11 dolara daha da düzeltebileceğini söyledi.

“BTC’nin düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorsanız, bu tür kripto paralara kısa (short) pozisyon açmak BTC’den daha iyidir.

Bunun nedeni, bunların zaten patlama tepelerine sahip olmalarıdır. BTC yükselirse veya BTC düşerse daha da sert düşerse muhtemelen düşecektir.

Hedef = 0,11 dolar.”

Yazının yazıldığı sırada, ZIL 0,136 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın hedefinde bir düzeltme, yaklaşık yüzde 15’lik bir aşağı yönlü harekete işaret ediyor.

Bu 3 Altcoin Büyük Bir Düzeltme Yapabilir! Başarılı Analist Uyardı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.