Bu Altcoin, BTC ve ETH’den Önce ATH Yapacak!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, katman-1 akıllı sözleşme platformu olan bu altcoin’in Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.

Twitter’da 204.800 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan popüler analist, Avalanche’ın (AVAX) yeni bir rekor seviyeye ulaşan, piyasa değerine göre en büyük 20 arasında yer alan ilk kripto varlık olabileceğini söyledi.

Avalanche, hız ve düşük maliyetli işlemlere odaklanan akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir. Smart Contracter’a göre, Avalanche’ın aşağı yönlü hareketi sadece birkaç ay sürdü.

“AVAX, bu günlük kapanışta çok aylık düşüş trendini kırdı.

Bunun muhtemelen BTC ve ETH’den çok önce tüm zamanların en yüksek seviyesini yakalayan ilk 20 kripto para olacağını düşünüyorum.”

Kaynak: Smart Contracter

Avalanche, yazının yazıldığı sırada, 2021 Kasım’ında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 38 düşüşle 91,58 dolardan işlem görüyor.

Bu ayın başlarında, kripto analisti, AVAX’ın son düşüş trendinin, Elliott Waves teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltici hareketin ardından seyrini sürdürdüğünü söyledi. Teori, baskın bir eğilimin genellikle I-II-III-IV-V olarak adlandırılan beş dalgalı bir modelde hareket ettiğini, küçük bir düzeltme eğiliminin ise genellikle ABC olarak adlandırılan üç dalgalı bir modelde gerçekleştiğini belirtir.

O sırada Smart Contracter, bahsi geçen altcoin’in düşüş trendinin sonunun, kripto varlığın fiyatının 0,618’lik kilit Fibonacci düzeltme seviyesine ulaşmasıyla aynı zamana denk geldiğini ve AVAX’ın Bitcoin ve Ethereum’dan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağı yönündeki tahminini güçlendirdiğini söyledi.

“Altcoin’ler söz konusu olduğunda, gerçekten AVAX’ı tutuyorum.

Sadece çok büyük bir 0,618 seviyesinden çok güçlü bir tepki vermekle kalmadı, aynı zamanda 3 dalgalı bir düzeltici ABC modeliydi.

Bunun birçok altcoin’den, hatta potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden daha iyi performans göstermesini bekliyoruz.”

Kaynak: Smart Contracter

0
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!