Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. FİYAT TAHMİNİ
  3. Başarılı Analist, Bu Altcoin’in Patlayacağını Söyledi: ETH, LUNA ve AVAX Analizi Yaptı!

Başarılı Analist, Bu Altcoin’in Patlayacağını Söyledi: ETH, LUNA ve AVAX Analizi Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para kanalı InvestAnswers’ın sunucusu, patlayacağını düşündüğü bir altcoin’i açıkladı.

Youtube’da 409 bin aboneye sahip olan InvestAnswers kanalının sahibi olan başarılı analist, bağımsız olan ancak birbirine bağlı blok zincirinden oluşan bir ağ olan Cosmos’un (ATOM) bir ay veya daha kısa sürede yaklaşık yüzde 40 oranında artmasının mümkün olduğunu söyledi.

“Muhtemelen bir ay veya daha kısa sürede 45 dolara ulaşacağımız oldukça açık. ATOM kesinlikle mükemmel görünüyor ve yakında fırlayacak. Ufukta çok fazla satış baskısı yok ve son birkaç ayda dört veya beş kez vurduğu 45 dolar seviyesine ulaşabilmeliyiz.”

ATOM, yazının yazıldığı sırada, 30,63 dolardan işlem görüyor.

Analist daha sonra, Ethereum’un (ETH) şu anda 0,5 Fibonacci seviyesinde olduğunu söyledi. Bu, geçerli bir trendin orta noktasını temsil eden önemli bir Fibonacci düzeltme seviyesidir.

InvestAnswers sunucusu, 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkmayı başarırsa, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini de sözlerine ekledi.

“Şimdi yaklaşık 3.300 dolar olan 0,5 Fibonacci seviyesine yaklaşıyoruz. Ayrıca 50 günlük hareketli ortalamayı aşmamız gerektiğine dikkat edin. Ayrıca bir sonraki 200 günlük hareketli ortalamayı kırmamız gerekiyor ve sonra tahminimce 3.700 dolara ulaşacağız. Daha sonra 4.150 dolar seviyesine yükselecek. Bundan sonra, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.800 dolar seviyesini kıracağız.”

ETH, yazı yazılırken 3.251 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesinde sonraki sırada, merkezi olmayan stabilcoin’lerden oluşan bir blok zinciri protokolü olan Terra’nın yerel token’ı olan LUNA var.

Kripto analisti, LUNA’nın 200 günlük ortalamasından sıçradıktan sonra 65 dolarlık fiyat seviyesine ulaşacağını söyledi.

“LUNA, iyileşme adımları atıyor.

65 dolar olan 0,386 Fibonacci seviyesine geri dönüyoruz. Ve ondan sonra, LUNA’nın istediği zaman çok hızlı hareket edebileceğini biliyoruz.”

LUNA, yazının yazıldığı sırada, 56,57 dolardan işlem görüyor.

Daha sonra, akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri olan Avalanche’ın yerel varlığı olan AVAX’a göz atan analist, AVAX’ın Göreceli Güç Göstergesine (RSI) dayalı aşırı alım bölgesinde olduğunu söyledi.

RSI göstergesi 0 ile 100 arasında değişir ve burada 70 veya daha yüksek seviyeler aşırı alım koşullarını ve potansiyel olarak bir rallinin sonunu gösterirken, 30 veya daha düşük seviyeler aşırı satım koşullarını ve potansiyel olarak bir satışın sonunu gösterir.

“Avalanche, 95 dolar seviyesinden ret yedi. Şu anda 90 dolar civarında ve RSI hızla aşırı alıma yaklaşıyor…

AVAX grafiği biraz tükeniyor olabilir, göreceğiz. Ancak 95 dolar seviyesi açık bir satış noktasıydı.”

AVAX, yazının yazıldığı sırada, 90,40 dolardan işlem görüyor.

Başarılı Analist, Bu Altcoin’in Patlayacağını Söyledi: ETH, LUNA ve AVAX Analizi Yaptı!
Yorum Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!