Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Yaptığı Formasyondan Dolayı Fırlayabilir! Ünlü Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti, “ders kitabı” ticaret kurulumunun parladığını düşündüğü bir Ethereum (ETH) rakibinin de yükselişe geçtiğini bildirdi.

Twitter’da 133 bin takipçiye sahip olan ve Cantering Clark takma adıyla tanınan analist, merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu olan Near Protocol’ün (NEAR) son birkaç gün içinde dar bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

“Bu NEAR kurulum ders kitabıdır. Dürüst olmak gerekirse, daha iyiye gittiğini söyleyemeyeceğim. Neredeyse tamamen dar bir aralık dahilinde üç gün geçirdi, yani Rus Bebeği kuruldu. Negatif bazda açık faiz. Şimdi dengenin bozulma zamanı. En az yüzde 10 ile yüzde 15 arası hareket geliyor.”

Near
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Ders kitabı kurulumları, kalıplar içindeki teknik kalıplara atıfta bulunur ve yatırımcılara oyun hakkında güçlü bir inanç verir.

Analist ayrıca NEAR’ın mevcut aralığı tutma yeteneğinin boğaların bir çıkış için hazırlık gösterdiğini söylüyor.

“Son günlerde muhtemelen değerin dışında bir kabulün ne olduğuna bakıyorum ve bunu, tahta genelinde benzer kurulumların olduğunu görüyorum. Destek olarak yerel menzil tutma zirvesine bağlıdır.

Güçlü bir ayı trendin de düşüş yaşamamak veya herhangi bir şeyin bana karşı gelmesine izin vermemek konusunda inatçıyım, bu nedenle kurulum kriterlerim ihlal edilirse, her seferinde memnuniyetle çıkacağım ve tekrarlandıkça yeniden yükleyeceğim.”

Ayrıca Cantering Clark, NEAR’ın diyagonal direncini aşmayı başardığını ve şimdi 7 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu vurguluyor.

“Geç kalanlar için, diğer her şey gibi menzile yüksekler de NEAR gönderin.”

Near
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yazının yazıldığı esnada NEAR, son 24 saatte yüze 2,82 artışla 6,30 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca 2024’te gerçekleşecek bir sonraki yarılanma olayına hazırlanırken Bitcoin (BTC) boğaları için en iyi giriş zamanı noktası olarak gördüğünü de tanımlıyor. Cantering Clark’ın tahmini, Bitcoin’in 2014 ve 2018 ayı piyasalarında trendini nasıl tersine çevirdiğine dayanıyor.

“Hey, bir sonraki Bitcoin yarılanması için kimler heyecanlı?

Geçmiş örnek ise, 2023’ün başlangıcı maksimum fırsatın olduğu yer olacaktır.”

BTC
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yazının yazıldığı esnada, Bitcoin 30.389 dolardan işlem görüyor.

 

Bu Altcoin Yaptığı Formasyondan Dolayı Fırlayabilir! Ünlü Analist Açıkladı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!