Cardano, Polkadot Ve 4 Altcoin Patlamak İçin Hazır! Uzman Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti ve Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, altı büyük altcoin’in önümüzdeki yıl büyük rallilere hazırlandığını düşünüyor.

YouTube’da 1 milyonun üzerinde aboneye sahip olan ünlü analist, paylaştığı yeni bir videoda, Ethereum katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) 20 milyar dolarlık kumar şirketi DraftKings ile bir ortaklık kurduktan sonra ivme kazandığını söyledi.

Arnold, DraftKings’in küresel ürün ve teknoloji başkanı Paul Liberman’ın şirketin Polygon ile birlikte büyümek için kendisini nasıl konumlandırdığını açıklayan bir açıklamasını paylaştı.

“DraftKings pazarı henüz olgunlaşma aşamasında olsa da, Polygon’un yanı sıra Web 3.0’a ve dijital koleksiyonlar için önümüzdeki yeni yeniliklere hazırlanırken blok zinciri, NFT’ler, kripto para birimi ve daha fazlasının sunacağı olasılıklar konusunda iyimseriz.”

Ardından, Arnold merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik platformu Polkadot’a (DOT) baktı. Polkadot’un kurucusu Gavin Wood’un yakın tarihli bir tweet’ine işaret ederek, şu anda DOT hazinesinde topluluk projelerini finanse etmek için depolanan 19 milyon civarında DOT olduğunu açıkladı.

Herhangi bir DOT kullanılmaz ise yanar. Gavin Wood’a göre şu anda Polkadot hazinesi her ay 239.988 token yakıyor.

“Ya yanmış ya da kullanılmış, DOT adedi sadece daha az nadirleşiyor. Son zamanlarda DOT fiyatında bir ralli gördük. Bu, yaklaşan parachain lansmanı ve slot açık artırmaları gibi bazı heyecan verici gelişmelerle bağlantılı olabilir. Bu parachain açık artırmaları DOT’u piyasadan da azaltacaktır.

Ve önümüzdeki ay Polkadot’a gelen ilk 11 parachain müzayedesinin yanı sıra doldurulacak 100 kadar boş yer ile bu, Polkadot’un kripto sektöründeki varlığını güçlendirebilir ve çok zincirli sistemin yükselen statüsünü güçlendirebilir.”

Arnold’un baktığı üçüncü altcoin, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’dir (VET). Analist, VeChain’in kısa süre önce kurumsal NFT (değiştirilemez token) ihracı için büyük lojistik şirketi DHL ile bir ortaklık kurduğunun altını çiziyor.

“DHL China ile yapılan bu işbirliği, müşterilerin deneme yapmasına izin verecek ilk şeylerden biri, DHL maskotunu özelleştirmek ve ardından VeChainThor blok zinciri çözümünde NFT’ler olarak basmak.”

Sıradaki altcoin, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA). Arnold, televizyon uydu sağlayıcısı DISH ile ortaklık kurduktan ve ağın Afrika’daki Cardano odaklı projelere yatırım için 100 milyon dolar aldığını duyurduktan sonra Cardano’nun daha fazla çekiş kazandığını belirtti.

“Basitçe söylemek gerekirse, dünyanın daha gelişmekte olan bölgelerinde finansal istikrara sahip olmayan, blok zinciri ve Cardano ile değiştirilebilecek çok fazla insan var.”

Arnold’un listesindeki bir diğer altcoin ise merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Altcoin’in son birkaç aydaki cansız performansına rağmen, LINK’in sadece Eylül ayında yapılan 84 entegrasyonla ortaklıklar her ay artmaya devam ettiği için piyasada gerçekleştirmesi gereken büyük bir yükseliş olduğuna inanıyor.

“Anlıyorum ama bence Chainlink’in büyümek için hala çok zamanı var. Şunu bir düşünün: Chainlink’in halihazırda büyük şirketlerle (Google ve Oracle gibi) bir ton özel, büyük ortaklığı var. Bu güçlü bir temel.

Benim tahminim şu: Önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Ethereum, Cardano, Solana, Polkadot, Elrond vb. DApp (merkezi olmayan uygulama) platformları pazar payı için savaşmaya devam ederken… Chainlink hepsiyle entegre oluyor…”

Son olarak, kripto para analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un devasa bir 2022 için hazırlandığını düşünüyor. Ethereum geliştiricilerinin, ETH’nin Mayıs-Haziran 2022’de blok zincirini dönüştürecek olan Ethereum 2.0’a yani Proof-of-stake protokolüne geçiş yapmayı planladığını açıkladı. 

“Kodlar Şubat 2022 civarında hazır olmalı. En erken 2022 Haziran’ında ana ağı, ETH 2.0 ile birleştirmeleri gerekiyor. Önümüzdeki yıl ETH yılı olarak bilinecek. DeFi (merkezi olmayan finans) burada, NFT’ler orada.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!