Elon Musk, Time Magazine’de Yılın Kişisi Seçildi (14 Aralık 2021 BİTCOŞAR Kripto Bülteni)

Elon Musk
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTCOŞAR tarafından size sunulan son bir gündeki en iyi dört haber:

Elon Musk, Time Magazine’de Yılın Kişisi Seçildi, Dogecoin’in Bitcoin’den Daha Uygun Olduğunu Söyledi

ABD’deki en büyük dergilerden biri olan Times Magazin, Tesla CEO’sunu yılın kişisi seçti. 2021’de Musk, kripto endüstrisinde, “uzay yarışında” ve politik dramada aktif olarak yer alan tüm işlemlerin bir krikosu olduğunu gösterdi. Tesla’nın araba alımları için Bitcoin’i kabul etmesini sağladı ve BTC fiyatının yükselmesine neden oldu, SpaceX bugüne kadarki en büyük roketi üzerinde çalışıyor, Jeff Bezos’la rekabet ediyor ve Joe Biden de dahil olmak üzere birçok politikacıya restleşti.

Time Magazine ile yaptığı son röportajda Musk, Dogecoin’in işlemler için Bitcoin’den daha uygun olduğunu söyledi ve memecoin’in enflasyonunun zamanla azaldığını açıkladı.

Shiba Inu, Avustralya’da XRP ve Cardano’dan Daha Popüler

Saxo Markets tarafından yakın zamanda yayınlanan bir ankete göre, Avustralya’da Shiba Inu’nun XRP ve Cardano’dan daha iyi bilindiğini gösteriyor. Avustralyalıların yüzde 5’i Shiba’yı duymuşken, yüzde 3 ve yüzde 2’si XRP ve Cardano’yu biliyor. En iyi kripto para birimlerine gelince, listedeki ilk dört sırayı Bitcoin (anket katılımcılarının yüzde 38’i), Ethereum, Binance Coin ve Dogecoin aldı.

Daha önce Sayman Josh Frydenberg, Avustralya’nın Silikon Vadisi’ne verdiği cevabı dünyaya sunmayı amaçlamış ve Avustralya Merkez Bankası’nın bir merkez bankası dijital para birimi (CBDC) üzerinde araştırma yapmaya başladığını ortaya koymuştu.

127,3 Milyon XRP, Borsalar Tarafından Transfer Edildi

WhaleAlert’e göre, iki üst düzey Güney Koreli borsa olan Bithumb ve Coinone’nin dört büyük XRP işlemi gerçekleştirdiği tespit edildi. Bithumb, toplamda 112 milyon token değerinde XRP transfer ederken, Coinone 13.344.236 XRP transferi gerçekleştirdi. Dört işlemin tamamı borsanın dahili cüzdanları arasında yapıldı. Bunun dışında, Santiment verileri, Ripple bağlantılı kripto para için olumlu bir işaret olan XRP adres aktivitesinde bir artış olduğunu gösteriyor.

243 Milyar Dolarlık Abu Dabi Devlet Fonu, Kripto Para Ekosistemine Yatırım Yapıyor

Abu Dabi’nin 243 milyar dolarlık varlığa sahip devlet fonu Mubadala Investment Capital’ın kripto para ekosistemine yaptırım yaptığını bildiriliyor. Mubadala’nın patronu Khaldoon al-Mubarak, kripto para düzenlemelerinin henüz kesinleşmediğini ve mevcut düzenleyici ortamın değişmesi gerektiğini iddia ederek teknolojinin “gerçek” olduğuna inanıyor. Ancak bu şekilde kripto para biriminin bir varlık sınıfı olarak “yeni bir şeye” geçebileceğini söylüyor.

Elon Musk, Time Magazine’de Yılın Kişisi Seçildi (14 Aralık 2021 BİTCOŞAR Kripto Bülteni)
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.